Spoločenské šaty pre bacuľky

Spoločenské šaty pre bacuľky

Šaty vo veľkostiach XL

17.09.2015 | ancom | www.satylilly.sk

Letná párty, svadba, večierok: na každej akcii chceme vyzerať čo najkrajšie. Veď predsa aj bacuľky sa chcú páčiť.  Pekný kúsok večerných šiat  vo veľkostiach XL nie je ľahké nájsť a zvoliť si pre seba ten správny strih je omnoho ťažšie.

 

Či krátke koktejlové šaty alebo dlhé spoločenské šaty vo veľkosti XL, elegantná večerná róba so šifónu, saténu alebo oraganzy sú všetko varianty aj pre dámy plnších tvarov. Nemusíte sa báť ani farieb, výber je bohatý a to od klasickej čiernej až po sýte a pestré farby ako ružová, žltá, prípadne krásna červená.

 

Pár tipov pre večerné šaty vo veľkostiach XL

Z materiálov pri spoločenských šatách uprednostnite  viskózu, žoržet,  jemnú bavlnu. Pri strihu slávnostných šiat zalichotíte v očiach iných tzv. A- strihom. Ideálnou dĺžkou je dĺžka po kolená, výstrih v oblasti dekoltu si zvoľte podľa vlastného vkusu, výber je bohatý. Výbornou voľbou sú koktejlové šaty, ktoré by nemali chýbať ani jednej ,, bacuľke". Večerné šaty zdobené flitrami nie sú najlepšia voľba, ak neviete flitrom odolať hľadajte modely, kde sú nimi zdobené ramená alebo lemy šiat.

Aj dámy plnších tvarov si teraz vyberú tie správne šaty na spoločenské udalosti, kde zažiaria. 

Elegantné spoločenské šaty
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma