Spoločenské udalosti, na ktoré nikdy nezabudnete!

Spoločenské udalosti, na ktoré nikdy nezabudnete!

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

23.03.2016 | Sz3, s. r. o.

Čaká vás významná spoločenská udalosť, jubileum, promócie,  či stužková a chcete tento deň stráviť vo veľkom štýle? Využite priestory rôznych ubytovacích zariadení na Slovensku, ktoré vám ponúkajú dokonalé služby v spojení s milým personálom a chutným jedlom.

 

Medzi najkrajšie a turisticky obľúbené časti Slovenska bezpochybne patrí  Liptov, ktorý ponúka jedinečnú prírodu v spojení s významnými kultúrnými pamiatkami a krásami Nízkych Tatier.  Ak chcete svoj „veľký deň“ stráviť  v krásnom prostredí Liptova navštívte ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Svätojánsky kaštieľ. História tohto  novozrekonštruovaného hotela, ktorý bol pôvodne renesančným objektom sa datuje do 17. storočia. Zabavte sa a zároveň si oddýchnite v históriou dýchajúcich  priestoroch hotela. Hotel je výbornou voľbou pre organizovanie vašej stužkovej, promócie, aj vášho svadobného dňa.

 

Neďaleko Liptova  v lone nízkotatranskej prírody leží dedinka Mýto pod Ďumbierom, ktorá láka turistov z rôznych kútov Slovenska a to vďaka okolitým lyžiarským svahom a prekrásnej prírode. Ak plánujete rodinné stretnutie, ubytovanie Mýto, Hotel  Mýto je na to ako stvorené.  

 

Ubytovanie Vyhne, Hotel Sitno je ďalšia skvelá možnosť na zorganizovanie tej najväčšej party pod Slnkom, na ktorú budete dlho spomínať vy i vaši hostia. Hotel prešiel výraznou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka viac ako 200 lôžok, 6 kongresových miestností , dve reštaurácie s terasami, denný a nočný bar, čím uspokojí náročnejšiu klientelu i menej náročnejšie požiadavky na rodinné oslavy, či stretnutia. Po pretancovanej noci si môžete oddýchnúť v privátnom wellness centre, ponúka 4 druhy sáun a relaxačný bazénik, v ktorom môžete oživiť svoje zmysly.

 

V centre obce Donovaly sa nachádza ubytovanie Donovaly, Hotel Galileo, ktorý určite uspokojí i tých najnáročnejších klientov.  Hotelová reštaurácia má kapacitu 90 osôb a hotelový personál vám ju rád prispôsobí presnému počtu osôb podľa druhu udalosti.  Gastronómia je založená na slovenských aj zahraničných špecialitách, ktoré sú pripravované z čerstvých surovín, k dispozícii je aj hotelová vinotéka, ktorá ponúka 170 rôznych druhov vín. Hotel ponúka ubytovanie a oddych pod štyrmi hviezdičkami, čo znamená vysoký luxus a kvalitu. K dispozícii je 26 luxusne zariadených izieb a dva apartmány.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Spoločenské udalosti, na ktoré nikdy nezabudnete!
Hodnotenie 4.89 z 5
Počet hlasov 18
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma