SPOLOČENSKÉ UDALOSTI NA MIERU

SPOLOČENSKÉ UDALOSTI NA MIERU

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

04.11.2015 | Sz3, s. r. o.

Na Slovensku sa nachádza množstvo ubytovaní, ktoré ponúkajú aj možnosť  usporiadať rôzne spoločenské udalosti. Či už ide o ubytovanie v centre mesta alebo v srdci prírody, každý si príde na svoje.

 

Ubytovanie Bratislava, Lindner Hotel Gallery Central, dizajnované v štýle zeleného parku sa nachádza  priamo na streche nákupného centra. Okrem atraktívneho miesta na ubytovanie z neho robí práve výhodná poloha medzi letiskom a centrom mesta aj  inovatívnu biznis lokalitu. Hotel so svojou najmodernejšiou komunikačnou a konferenčnou technikou ponúka prepracované možnosti usporiadania rôznych firemných a rodinných udalostí. K tomu všetkému - výhľad na Bratislavský hrad, symbol mesta, ktorý si vychutnáte najmä zo spoločenskej miestnosti umiestnenej na 13. poschodí.

 

Nemusíte byť ubytovaní priamo vo francúzskych Alpách, aby ste cítili tú výnimočnú atmosféru, ktorú ponúka ubytovanie Demänovská dolina,Hotel Ski & Wellness Residence Družba. Poloha hotela v centre strediska Jasná a jedinečná atmosféra robia z tohto ubytovania ideálne miesto pre spoločenské akcie s rodinou a priateľmi. Pripravené  spoločenské miestnosti, vyznačujúce sa variabilitou a širokou ponukou hotelových a doplnkových služieb, vám budú k dispozícií pre vaše plánované slávnostné udalosti.

 

Ak hľadáte priestory vhodné na rodinné oslavy, bankety, stužkové a firemné konferencie v spišskom regióne, vyskúšajte ubytovanie Stará Ľubovňa, Penzión a reštaurácia U JELEŇA, nachádzajúce sa v historickom centre tohto mesta. Okrem služieb penziónu  sú pre vaše spoločenské udalosti k dispozícií ozvučená reštaurácia so 120-miestnou kapacitou hostí či salóník pre rodinné stretnutia s kapacitou 30 miest. Nesmieme zabudnúť spomenúť štýlovo zariadenú Poľovnícku izbu, ktorá taktiež patrí medzi miesta vhodné na usporiadanie udalostí podľa vašich predstáv.

 

Na úpätí Strážovských vrchov, pár minút od Trenčiansko-teplických kúpeľov sa nachádza ubytovanie Trenčianske Teplice, Penzión Fontis Terrae. Či už pre rodiny alebo firmy, priestory kaviarne vám poslúžia  nielen na chvíle oddychu, ale aj času stráveného na  rôznych spoločenských udalostiach, akými sú oslavy jubileí, promócie, firemné večierky či rokovania.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

 

 

 

 

 

Hodnotenie

SPOLOČENSKÉ UDALOSTI NA MIERU
Hodnotenie 4.82 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma