Spoznajte najtajnejšie krásy prírody– oddychujte na Kysuciach!

Spoznajte najtajnejšie krásy prírody– oddychujte na Kysuciach!

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

31.05.2016 | Sz3, s. r. o.

Sú miesta, kde čary prírody sú tak silné, až cítime, že sme jej neodmysliteľnou súčasťou, že príroda je niečo, čo patrí k nám. Sú to miesta, kde zabúdame na každodenný kolobeh, či stereotyp života a nechávame sa vtiahnuť do víru nekonečného bohatstva, ktoré nám príroda ponúka. Jedným z takýchto miest je určite aj malebná dedinka Oščadnica na severe Slovenska. Práve toto miesto ponúka nádherné scenérie prírody, ktoré sú ako stvorené pre oddych a rekreáciu.

 

Výrok známeho rozprávkara Hansa Christiana Andersena, ktorý hovorí o tom, že všetky knihy zožltnú, no príroda stále ponúka nové krajšie vydanie, bezpochýb potvrdzuje aj krásna kysucká príroda. Ak ju navštívite raz, určite sa budete chcieť vrátiť. Tak neváhajte a poďte si oddýchnuť do jej najtajnejších zákutí . Horské Chaty Oščadnica, ubytovanie Kysuce vám ponúkajú ubytovanie priamo v jej lone. Vďaka svojmu exteriéru dokonale ladia s okolitou prírodou. Horské Chaty sa nachádzajú mimo obce, čo zaručuje ničím nerušený oddych. V okolí sa nachádza kopec možností na aktívne využitie voľného času ako množstvo cyklistických a turistických trás, golfové ihriská, wellness rezorty. Každá z horských chát ponúka tri spálne, tri kúpeľne, kuchyňu s plným vybavením. Ak nie ste vyznávačom aktívneho odpočinku, nevadí, súčasťou chatiek je aj infrasauna a vonkajšia vírivka, z ktorej môžete sledovať okolité krásy bez toho, aby ste museli niekam chodiť.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

Hodnotenie

Spoznajte najtajnejšie krásy prírody– oddychujte na Kysuciach!
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma