Správne miesto pre váš rozprávkový svadobný deň

Správne miesto pre váš rozprávkový svadobný deň

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

07.04.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Plánujete si povedať „áno“ na ceste životom a ešte stále ste nenašli to správne miesto pre váš svadobný deň?  Ak chcete, aby bola vaša svadba nezabudnuteľná a jedinečná, vyberte si niektoré z ubytovacích zariadení, v ktorých sa môžete spoľahnúť na kvalitné služby. Jedným z nich je aj  ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Svätojánsky kaštieľ. Novozrekonštruovaný renesančný kaštieľ sa nachádza uprostred Nízkych Tatier a okúzli tak milovníkov histórie a prekrásnej prírody. Pôvab kaštieľa dotvára romantický park s množstvom zelene a fontánou. Personál vám rád pripraví všetko potrebné a vy si tak môžete užiť vašu svadbu ako z rozprávky.

 

Ak vás nadchne skôr moderné umenie a história je u vás ďaleko za dverami , Hotel Lindner Gallery Central, ubytovanie Bratislava, je to pravé miesto pre vašu svadobnú hostinu. Hotel sa nachádza na streche nákupného centra Central, odkiaľ sa vám v plnej kráse ponúka výhľad na symbol mesta – Bratislavský hrad ako aj na staré mesto. Štýlovo a luxusne zariadené izby poskytnú priestor na oddych po noci plnej tanca, hudby a zábavy.

 

Plánujete hostinu, na ktorej sa bude zabávať viac ako stovka svadobných hostí? Žiaden problém. Hotel Sitno, ubytovanie Vyhne, má k dispozícií viaceré spoločenské priestory s kapacitou až do 180 osôb. Civilný obrad môžete zorganizovať priamo v interiéri hotela alebo vo vonkajšom altánku. Po svadobnej zábave sú k dispozícii útulné apartmány, dvojposteľové a rodinné izby.

 

Ubytovanie Liptovský Mikuláš, Hotel Klar vám ponúka priestory na zorganizovanie veľkej, ale aj menšej svadby v moderne zariadenom salóniku alebo v svadobnej sále.  Okrem príjemného prostredia počas vášho veľkého dňa sú vám k dispozícii aj rôzne druhy služieb, ktoré zahŕňajú obsluhu v podaní príjemného a školeného personálu, zariadenie kvetinovej výzdoby, rezerváciu DJ alebo kapely. Práve vďaka tomu si môžete vaše predsvadobné chvíle užiť bez stresu a zhonu. Pre novomanželov je pripravený gratis svadobný apartmán v priestoroch hotela. Hotel nezabúda ani na vašich svadobných hostí a ponúka im zľavu na ubytovanie.

 

Ak nechcete svoj najkrajší deň prežiť v ruchu mesta, neďaleko Liptovského Mikuláša v prekrásnej prírode horskej dedinky Donovaly nájdete ubytovanie Donovaly, Hotel Galileo. Svadba v rozprávkovom hoteli s originálnou gastronómiu vám zaručí, že na svoj svadobný deň nezabudnete vy, ani vaši svadboní hostia.

 

Snom všetkých snúbencov je povedať si svoje áno na rozprávkovom mieste a presne takýmto miestom je aj ubytovanie Liptovská Sielnica, Hotel Koliba Gréta. Svojou bohatou gastronómiou ohúri aj tých najväčších labužníkov. Okrem svadobnej hostiny môžete v priestoroch hotela zorganizovať aj civilný obrad. Záhradný altánok vám personál hotela pripraví a vyzdobí presne podľa vášho želania.

 

Rozhodli ste sa spojiť vaše životy a ešte stále váhate nad najlepším miestom pre vašu svadobnú hostinu? Práve ste ho našli! Ubytovanie Martin, Penzión Turčiansky dvor vám ponúka priestrannú sálu, v ktorej môžete pretancovať celú noc, rovnako ako príjemný a milý personál, ktorý sa postará o to, aby váš svadobný deň bol najkrajším dňom vášho života.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú svadbu na Slovensku!

 

Hodnotenie

Správne miesto pre váš rozprávkový svadobný deň
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma