Staňte sa ekologickou domácnosťou

Staňte sa ekologickou domácnosťou

Svet sa pomaly prebúdza a mnoho domácnosti sa čoraz viac zaujíma o životné prostredie a jeho ochranu.

09.08.2018 | Hi Promotion s.r.o. | ekomall.sk

Staňte sa ekologickou domácnosťou

Svet sa pomaly prebúdza a mnoho domácnosti sa čoraz viac zaujíma o životné prostredie a jeho ochranu. Kupovaním biokozmetiky, voľnopredajných potravín či recykláciou odpadu. Jedným z dôležitých faktorov, ktoré by ste pri prechode na „ekodomácnosť“ mali zvážiť, je vykurovacie palivo. Elektrina a plyn sú totiž nielen drahšou alternatívou, ale viac zaťažujú aj životné prostredie. Aj tú sa vám ale ponúka lepšia možnosť – skvelým variantom sú brikety, ktoré si postupne prerážajú cestu do domácností.

Šetrite životné prostredie

Brikety sú priateľské voči životnému prostrediu. Vylučujú len málo emisií do ovzdušia a sú vyrábané lisovaním pilín, ktoré produkuje drevársky priemysel. Ide teda o odpad, ktorý by ináč nenašiel využitie.

Popol z brikiet môžete využiť ako prírodné hnojivo

Ak rodinný dom vytápate peletami či briketami vyprodukujete ročne aj viac ako 30 kíl popola, ktorý obsahuje vápnik, horčík, draslík a fosfor – všetky slúžia ako vynikajúce hnojivo.Minerály, ktoré sú v popole obsiahnuté, sú vhodné pre pestovanie rôznej plodovej zeleniny, ale aj drobného ovocia, ako sú napríklad maliny, ríbezle či jahody.

Brikety vám prinesú aj praktické vlastnosti

Okrem toho, že sú ekologické, sú aj vysoko praktické. Umožnia vám jednoduché skladovanie a manipuláciu. Drevené brikety navyše obsahujú len nízke percento vody, vďaka čomu horia rovnomerne a dlhodobo.

Vyskúšajte Turbo Brikety s dierou

Drevené brikety sú vyrobené z tvrdých drevín a to pod extrémne vysokým tlakom. Vďaka tvaru a diere v prostriedkuprinášajú hneď niekoľko výhod mäkkých drevín. Diera totiž vytvorí kanálik, ktorý umožňuje vzduchu pretekať a podnecuje tak horenie. V ohnisku teda dosiahnete skutočne vysoké teploty a to za krátky čas. Jedinečné prepojenie vlastností tvrdých a mäkkých drevín čaká len na vás.

 

 

 

Hodnotenie

Staňte sa ekologickou domácnosťou
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma