Starostlivosť o seniorov v srdci krásnej oravskej prírody

Starostlivosť o seniorov v srdci krásnej oravskej prírody

Zabezpečte svojim blízkym spoľahlivú starostlivosť a pozornosť rodiny obetavých opatrovateľov v srdci oravskej prírody.

05.04.2016 | DSS Nestor | www.rezidencianestor.sk

Koncept starostlivosti o seniorov v rezidencii Nestor vychádza z osvedčených modelov a v jednom objekte združuje štyri zariadenia od denného stacionára a bezpečného apartmánového bývania pre seniorov až po ubytovanie s opatrovateľskou službou a špeciálne ubytovanie s 24-hodinovým zdravotným dohľadom.

 

Pri tvorbe štandardov a vybavenia sme okrem našich skúseností v iných regiónoch diskutovali o trendoch a štandardoch s rakúskymi a európskymi partnermi. Pracovali sme na tom, aby sme slovenským rodinám, ktoré sa starajú o svojich najbližších doma, často na úkor svojho odpočinku a zdravia, priniesli nový štandard komplexnej starostlivosti pre všetky fázy života ich najbližších, a zvýšili tak aj kvalitu života takýchto obetavých rodín. Chceme, aby z rodín opadli predsudky, obavy a výčitky zveriť svojich najbližších do našej starostlivosti.

 

Spokojnosť seniorov je pre nás prvoradá. Staviame na profesionalite a odbornosti, preto môžeme garantovať kvalitnú starostlivosť, akú v štandardnom domove dôchodcov nedostanete. Aj preto kladieme osobitný dôraz na individuálny a ľudský prístup našich opatrovateľov k obyvateľom zariadenia Nestor.

 

Usmiaty, pozorný a starostlivý personál vytvára príjemnú priateľskú atmosféru a pocit domova, aby naši obyvatelia mohli zažívať chvíle plné harmónie, spokojnosti a šťastia. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme mali dostatok času porozprávať sa s našimi obyvateľmi, prejaviť im náš záujem, pochopenie a riešenie pre ich starosti, radosti, požiadavky a potreby.

 

BEZPEČIE A STAROSTLIVOSŤVytvorili sme jedinečnú kombináciu útulného, bezpečného a starostlivého bývania seniorov. Vysoká kvalita života a vždy dostupná pomoc v komplexe uprostred prírody vytvárajú z Rezidencie Nestor Zázrivá jediný projekt svojho druhu na Slovensku, kde je možné pristúpiť ku svojim obyvateľom individuálne.

 

HARMÓNIA A KVALITA ŽIVOTAV lone harmonickej prírody a tradície slovenského vidieka, vďaka skúsenostiam našich ľudí, architektov a obetavosti personálu vytvárame skutočne bezpečný priestor pre všetkých, ktorí sa chcú sústrediť na naplnený život, odbremenený od komplikácií, ktoré môžu vyriešiť povolaní a skúsení odborníci a v bežných situáciách náš skúsený personál.

 

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUPKaždý náš klient je individualitou. Každá individualita potrebuje špecifický prístup. Zázemie, ktoré vytvárame našim obyvateľom napĺňa špecifické potreby jeho obyvateľov od úvodných úvah o zdrojoch a forme financovania pobytu až po zabezpečenie odpovedajúceho prístupu ku nepretržitej 24hodinovej starostlivosti.

 

Súčasťou domu seniorov v prírodnom prostredí Malej Fatry sú priestory na rôzne formy terapií, knižnica, filmová sála, snoezelen miestnosť aj kaplnka. Okrem celodennej starostlivosti a kvalitného stravovania organizujeme rôzne formy aktivít pre seniorov s individuálnym prístupom.

 

V rezidencii Nestor môžu aj vaši najbližší prežiť spokojnú a dôstojnú starobu. V súkromí so starostlivosťou zohľadňujúcou ich skutočné potreby.

Rezidencia Nestor Zázrivá
Recepcia

Hodnotenie

Starostlivosť o seniorov v srdci krásnej oravskej prírody
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma