Staviame rodinný dom: Na čo by ste mali myslieť pred tým, ako za

Staviame rodinný dom: Na čo by ste mali myslieť pred tým, ako za

Stavba rodinného domu je veľkým krokom v živote, vďaka ktorému získate istotu a zabezpečenie a zároveň si splníte svoj sen.

28.06.2019 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.sk

Vyberte si dokonalý pozemok

 

Než začnete stavať dom alebo si ho necháte postaviť profesionálne firmou, vyberátevhodný pozemok. V ideálnom prípade si dopredu zistite, aká je dostupnosť z daného miesta do vašej práce, kde je materská a základná škola, kde sú najbližšie obchody a tiež lekárska starostlivosť.

 

Myslite na okolie domu

 

Už v prvej fáze by ste si mali rozvrhnúť, ako bude váš dom vyzerať, kde presne bude stáť samotná stavba, kde bude záhrada a kde bude garáž. Aj tu je dôležité naplánovať už v začiatku stavby, aby ste vedeli, či bude garáž súčasťou domu alebo bude stáť samostatne na pozemku, pre aký typ garážovej brány sa rozhodnete, či pre sekčnú garážovú bránu alebo pre krídlovú. Autá môžete parkovať aj na príjazdovej ceste a garáž vám však ponúka mnoho výhod, ako je napríklad ochrana vášho auta pred nepriaznivými vplyvmi počasia alebo zlodejmi.

 

Rozvrhnutie rodinného domu a interiér podľa predstáv

 

Samozrejmosťou je tiež návrh samotnej stavby domu. Či už sa jedná o počet poschodí alebo zoznam miestností. Vždy plánujte tak, aby ste svoje bývanie využili vy, vaše deti aj návštevy. Myslite na to, že vaše bývanie by malo byť nielen útulné a pekné, ale aj funkčné a praktické. Umiestnite kúpeľňu vedľa detskej izby a vedľa spálne, aby ste nemuseli v noci chodiť cez celý dom. Kuchyňa sa zas zväčša nachádza v blízkosti obývacej izby.

 

Estetický dojem domu

 

Už na samom začiatku stavania by ste si mali ujasniť, ako má stavba domu vyzerať a v akom štýle by sa váš dom mal niesť. Môžete si vybrať nielen dizajn domu, ale aj dizajn garážových dverí. Ponúka sa vám totiž široká škála potlačí garážových brán rôznych motívov, farieb a dekorov. Budete prekvapení, aké možnostivám moderné technológie prinesú.

Postavte si dom snov a nezabúdajte pri tom na detaily. Hľadajte efektívne riešenia, používajte kvalitné materiály a spolupracujte s overenými firmami. Tak, aby sa vám bývalo čo najlepšie.

Hodnotenie

Staviame rodinný dom: Na čo by ste mali myslieť pred tým, ako za
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma