STOLY, KTORÉ NEBOLI NAVRHNUTÉ ČLOVEKOM

STOLY, KTORÉ NEBOLI NAVRHNUTÉ ČLOVEKOM

Exkluzívne stoly z masívneho exotického dreva s prírodnými hranami ručne vyrábané na Slovensku

26.07.2016 | OSTROLUCKY, s.r.o. | www.ostrolucky.com

Firma OSTROLUCKY, s.r.o. sa zaoberá výrobou exkluzívnych stolov s prírodnymi hranami.

 

Význam stromov je pre človeka veľmi veľký. Počas svojho života vyprodukujú viac kyslíka, než spotrebujú, v letných horúčavách znižujú teplotu ovzdušia, dávajú domov veľkému množstvu živočíchov, čím zvvyšujú biodiverzitu, človeku môžu poskytovať v ťažkých chvíľach účinnú terapiu a v neposlednom rade ponúkajú aj estetický pôžitok. To je len pár neoceniteľných vlastností, ktoré stromy majú.

 

V živote stromu však môže nastať chvíľa, keď z dôvodu prírodnej kalamity, vysokého veku, alebo nutnej obnovy lesa už nemôže plniť svoju doterajšiu funkciu. Nemusí to ale definitívne znamenať jeho koniec a v prípade adekvátneho zhodnotenia môže dostať druhú šancu a naďalej človeku spríjemňovať život svojou krásou.

 

Firma OSTROLUCKY, s.r.o. sa pri tvorbe stolov inšpiruje pocitmi vychádzajúcimi z rešpektu a obdivu k výtvorom prírody. Dáva jej možnosť preniesť sa až do Vašich domovov v celej svojej dokonalosti. Pri procese výroby je citlivo odkrývaná a zvýraznená silná emócia, ktorá je ukrytá v každom jedinečnom kuse dreva, ktoré poskytuje stále nové inšpirácie a pri tvorbe výsledného diela tak garantuje vždy originálny kus nábytku.

 

V stoloch s prírodnými hranami je cítiť ducha prírody, môžete vidieť celú históriu stromu a od chvíle, keď bude s ním Vaša budúcnosť vzájomne prepojená, môžete naďalej vnímať jeho čistý dotyk, bohaté farby a príjemné teplo. Každá puklina, asymetria, či ďalšie „nedokonalosti“ sú vnímané ako prejav prirodzenosti a je nevyhnutné ich zachovať a poukázať na ne, ako na jedinečný rukopis prírody.

 

Spojením kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo exotických stromov s kameňom, sklom a kovom do estetického celku, vznikajú exkluzívne stoly ktoré májú trvalú umeleckú hodnotu a dominujú každému interiéru. V každom vyrobenom kuse je cítiť vášeň a radosť z práce, ktorú ponúka toto krásne remeslo. Tradičné pracovné postupy a ručná výroba garantujú originalitu každého jedného stola.

 

Jedálenský stôl z dreviny Parota a podstavca z bieleho mramoru
Jedálenský stôl z jedného kusa ddreva pre 8-10 osôb

Hodnotenie

STOLY, KTORÉ NEBOLI NAVRHNUTÉ ČLOVEKOM
Hodnotenie 4.71 z 5
Počet hlasov 17
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma