Strarostlivosť o domácich maznáčikov

Antiparazitiká

25.06.2015 | ALIME, s.r.o.

Hovorí sa, že pes je najlepším priateľom človeka, buďte aj vy najlepším priateľovom pre Vášho psa a doprajte mu len tu najlepšiu ochranu a starostlivosť, ktorú si zaslúži. Šťastie Vášho psa ovplyvňuje viacero faktorov, ktorým je aj starostlivosť o jeho srsť a pokožku. Ak je srsť pozbavená od všetkých bĺch a ostaných ektoparazitov, tak Váš pes je šťastný a robí šťastným aj Vás. Najlepším spôsobom pre vonkajšiu ochranu Vašich domácich miláčikov sú antiparazitné výrobky ARPALIT NEO, ktoré docielia ako vonkajšiu ochranu, tak aj vnútornú spokojnosť pre každého domáceho miláčika. Všetky produkty ARPALIT NEO sa vyrábajú, aby boli citlivé k pokožke Vašich domácich miláčikov a zároveň obsahujú insekticídne zložky, oleje, extrakty a prírodne látky, ktoré doprajú starostlivosť a lesk pre srsť každého domáceho miláčika.

 

Prípravky ARPALIT NEO sú vyrábané s dôrazom a precíznosťou, aby Vaši domáci miláčikovia dostali tu najlepšiu ochranu a starostlivosť. Pri výrobe sa použité najnovšie poznatky o pôsobení insekticídnych látok, ktoré sú zárukou dlhodobej ochrany proti blchám, kliešťom, všetkým všenkám a ich vývojovým stupňom. Zároveň poskytujú ochranu proti opätovnému napadnutiu týmito ektoparazitmi.

 

Zárukou ochrany sú insekticídne látky ako permetrín a FENOXYKARB.

 

Permetrín zabíja dospelé ektoporazity a FENOXYKARB likviduje všetky ich vývojové štádia. Navyše tieto látky sú citliví k pokožke domácich miláčikov, keďže na rozdiel od iných sú iba minimálne toxické.

 

Najlepšiu ochranu pred blchami, kliešťami a zákernými chorobami ako lymská borelióza, či  kliešťova encefalitída docielite pravidelným používaním prípravkov ARPALIT NEO. Zároveň pravidelné používanie zabráni vzniku alergií na blšie uhryznutia.

 

Prípravky ARPALIT NEO sú vhodné pre všetky nepotravinárske zvieratá, najmä pre psov, vtáky, plazy a iné drobné živočích, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov.

 

Prípravky sú zároveň obohatené o zložky D-panthenolu a silikónové zložky. D-panthenol zabezpečí správu výživu a vlhkosť pokožke Vášho domáceho miláčika, či už sa jedná o srsť alebo perie. Silikónová zložka zabráni dehydratácii povrchu srsti alebo peria vytvorením ochranného hodvábneho lesku.

 

Arpalit Neo: šampón proti parazitom s bambusovým extraktom - Jemný a starostlivý šampón na umývanie Vašich domácich miláčikov. Najlepšie zloženie s ocividným a larcividným účinkom, s pridaním vitamínov, olivového oleja, elastínu a hlavnej zložky bambusového extraktu poskytne najlepšiu starostlivosť a ochranu pred parazitmi pre domácich miláčikov.

 

Arpalit NEO: repelentný sprej - správna starostlivosť v období výskytu kliešťov, bodavého hmyzu a komárov. Zloženie s biopesticídnou zložkou zabezpečí najlepšiu ochranu. Prípravok je vhodný pre použitie ako pre ľudí, tak aj na ochranu pre zvieratá.

 

Všetky produkty môžete zakúpiť: Antiparazitiká pre psov a mačky

Hodnotenie

Strarostlivosť o domácich maznáčikov
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma