Stropné chladenie realizované spoločnosťou Solidis, s.r.o.

Stropné chladenie realizované spoločnosťou Solidis, s.r.o.

Stropné chladenie zaručuje ideálnu teplotu v miestnosti

28.04.2016 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Spoločnosť Solidis, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011 a jednou z činností je aj realizácia kúrenia a chladenia.

 

Momentálne realizujeme v rodinnom dome Tureň rozvody chladenia a kúrenia. Využili sme v tomto prípade popredného špecialistu pre tieto systémy spoločnosť UPONOR. Majú dlhoročné skúsenosti v oblasti regulačných systémov teploty a neustále rozvíjajú výrobky na základe požiadaviek zákazníkov. Trvajú na najvyššej kvalite, ich produkty sú ľahko ovládateľné a majú dlhú životnosť.

 

Prečo využiť stropné chladenie?

 

V prípade, že musíte tráviť veľa času v interiéri v horúcich letných mesiacoch,  privítate komfort, ktorý vám ponúkne  stropné chladenie. Chladiace  stropy pracujú ticho a vytvárajú príjemnú vnútornú  klímu a môžu byť tiež nastavené na požadovanú teplotu.

 

V zime môže byť použitý rovnaký systém na vykurovanie vašej kancelárie alebo obchodných priestorov, pretože rúrkový systém je určený pre teplú aj studenú vodu.  Ďalšou výhodou je, že ak sa rozhodnete pre možnosť využiť tepelne aktívne prvky stavebnej konštrukcie, komponenty budú prakticky bezúdržbové.

 

V prípade, že by ste potrebovali realizáciu stropného chladenia v rodinnom dome, resp. obchodný priestorov neváhajte nás kontaktovať!

 

Ponuku našich služieb v oblasti dodávky a montáže zdravotechniky, kúrenia, chladenia, dodávky kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a solárnych technológii nájdete na našej webovej stránke www.solidis.sk , ako i kontakt na nás.

 

 

Hodnotenie

Stropné chladenie realizované spoločnosťou Solidis, s.r.o.
Hodnotenie 4.79 z 5
Počet hlasov 14
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma