Štúdium MBA - moderná forma ďalšieho vzdelávania

Štúdium MBA - moderná forma ďalšieho vzdelávania

Ako získať lepšiu pracovnú pozíciu? Vzdelávajte sa

19.07.2016 | Cambridge Business School | www.cambschool.sk

Určite ste už vo svojom živote narazili na človeka, ktorý si za svojím menom uvádzal titul MBA. Čo to vlastne je a ako sa k takémuto titulu môžete dopracovať a čo sa na MBA dá študovať?

 

Master of Business Administration (MBA) je profesijne vzdelávací program, ktorý ponúka účastníkom rozšírenie ich manažérskych vedomostí a zručností nad rámec vysokoškolského vzdelania.

 

Titul MBA sa radí medzi profesijné tituly, čo znamená, že na Slovensku sa nedá zapísať do občianskeho preukazu, pretože na našom území nie je akademicky uznaný, avšak v poslednej dobe je tento titul u zamestnávateľov veľmi žiadaný a vítaný.

 

Tento program je určený nielen pre manažérov, členov manažmentu, podnikateľov, predstaviteľov neziskových organizácií či verejnej správy, ale aj pre všetkých ostatných, ktorí chcú získať náskok pred ostatnými a rozšíriť si vedomosti o nové moderné informácie z odboru.

 

Študovať MBA môže prakticky ktokoľvek, kto má ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie bakalárskeho stupňa, alebo požadovanú prax. Uchádzač neskladá žiadne prijímacie skúšky.

 

Výhodou štúdia MBA na Cambridge Business School je, že je plne flexibilné a teda študenta neobmedzuje v jeho pracovných ako i súkromných aktivitách. Študent sa za celé štúdium  seminárov zúčastní iba štyrikrát, zvyšok prebieha formou samoštúdia s materiálmi dostupnými v študentskej sekcii.

 

Cambridge Business School ponúka 13 študijných programov a zahájenie cyklov je až 3x do roka! Výučba je zameraná na reálne poznatky z praxe a hlavne na rozvoj praktických zručností. Získané poznatky zo seminárov je možné okamžite aplikovať na vlastné potreby v podniku.

 

V Cambridge Business School si vhodný študijný program vyberie každý.

Investujte už dnes do svojho vzdelania a podajte si prihlášku už dnes!

Hodnotenie

Štúdium MBA - moderná forma ďalšieho vzdelávania
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma