Štýlová a módna aj na dovolenke

Tu je pár tipov ako byť v lete trendy.

02.11.2015 | OblecTo.sk | oblecto.sk

Dovolenková sezóna je tu a vy máte pocit, že váš šatník je tak trochu out. Zmeňte to! Tu je pár tipov ako byť v lete trendy.

Móda sa vracia -transparentnosť

Cítite deja vú, keď na niekom vidíte priehľadné prvky. Niet divu, táto móda tu už bola a hneď viackrát. Rozdiel je iba v tom, že tento rok čiastočne zmenila svoju podobu. Najlepšie urobíte ak si vyberiete z týchto dvoch typov: polopriehľadný krátky top (ten tu bol už na jar) alebo krátka sukňa s priehľadnou dolnou polovicou – tá dokonca zvýrazní a opticky predĺži nohy. Moderné topy sa dajú zladiť takmer s čímkoľvek. Pri tričkách sa kladie dôraz na jednoduchosť, výnimku sú iba výrazne kvietkované vzory tričiek.

Minišaty

V horúcich letných dňoch určite potešia každú ženu. Avšak aj tu platia určité pravidlá. Namiesto výrazného vzoru zvoľte jednofarebný model, napríklad v módnej pastelovej farbe. Ak vhodne doplníte obuv a doplnky, ktorých by malo byť minimálne, váš outfit bude priam stvorený na dovolenku pri mori.

 

 

Gladiátorky už nie

Zabudnite na jednoduché sandále v gladiátorskom štýle z minulej sezóny. Moderné sú vzorované, prezdobené a nápadité, čiže úplný opak. Takéto sandále najlepšie vyniknú práve pri mori a v exotických lokalitách.

 

 

 

Ruksáčik namiesto kabelky

Tohtoročným horúcim trendom je tzv. ruksáčik. Je praktický, športový, ale dokáže byť aj elegantný. Je skvelým doplnkom na túto sezónu. A ak zvolíte transparentný, štýl z vás bude priam vyžarovať. V móde sú aj jednoduché plátené vaky na chrbát s rôznymi vzormi a motívmi.

 

 

 

 

Čo na seba  upršaných letných dňoch?

Hoci nám začalo leto a mali by sme sa tešiť so slnečných dní opak je pravdou. Máme za sebou sériu upršaných dní a lepšie to nebude ani v najbližších dňoch. Zvoliť vhodné oblečenie do dažďa je pomerne zložité a teraz je to ešte o to ťažšie, že síce je vonku daždivo, je pomerne teplo. Nebojte sa! Zvoliť vhodné oblečenie je jednoduchšie, ako si väčšina ľudí myslí. Najdôležitejšie je vybrať vhodnú obuv. Klasické vysoké gumáky sú opäť v móde, ale majú hneď 2 nevýhody. Po prvé nosí ich už skoro každý a po druhé cez leto je v nich pomerne teplo. Nechajte sa teda inšpirovať našimi outfitmi a vystúpte z davu.

Gumené balerínky

Gumené balerínky sa v móde objavili len pred nedávnom a je to výborná alternatíva klasických balerínok, ktoré sú do ďaždivého počasia nevhodné. Balerínky nasledujúcom outfite majú klasický balerínkový opätok a sú takmer na nerozoznanie od lakovaných balerínok, preto je to výborná voľba na dni, kedy nie je úplne isté, že bude pršať a nechcete chodiť v gumákoch.

Zdroj: Freshky.eu

Hodnotenie

Štýlová a módna aj na dovolenke
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma