Súkromné ambulancie Košice - endoclinic.sk

Súkromné ambulancie Košice - endoclinic.sk

Život je nepredvídateľný a hoci by sme chceli ostať zdraví a šťastní po zvyšok svojho života, mnohokrát je to ale úraz.

09.12.2018 | ENDO – CLINIC s.r.o. | endoclinic.sk

Život je nepredvídateľný a hoci by sme chceli ostať zdraví a šťastní po zvyšok svojho života, niečo do toho stále príde. Mnohokrát to je ale úraz. Či už našou nešikovnosťou, alebo jednoducho nešťastnou náhodou, tak či onak, liečba je nevyhutná.

 

V našich ambulanciach endoclinic.sk vám radi pomôžeme s regeneráciou po úrazoch, operáciách, so skoliózou, s chybným držaním tela, respiračnými ochoreniami a inými bolesťami. Taktiež nezabúdame ani na deti s centrálnou koordinačnou poruchou, ktorým s týmto problémom pomôžeme rovnako ako aj s hocijakým iným. Stačí sa nám len ozvať, pretože my sme si už všetko pre vás pripravili tak, aby ste sa pri každej návšteve u nás cítili čo najpríjemnejšie.

 

Fyziatricko rehabilitačná ambulancia Košice

Ak máte iba ľahký úraz, ktorý môžete pokojne doliečiť doma, patríte k tým šťastnejším. Ak je ale váš úraz vážny, zvoľte si fyziatricko-rehabilitačnú ambulanciu v Košiciach a my vás urobíme tými najšťastnejšími. Pri precíznom vyšetrení kladieme mimoriadny dôraz na liečbu funkčných porúch pohybového aparátu. Našim klientom ponúkame široké spektrum rôznych diagnostík s rozdielnym zameraním, preto vieme presne určiť konkrétny problém a zamerať sa na jeho liečbu a tak predísť operácií. Náš kvalifikovaný odborník PhDr. Mgr. Viliam Knap, PhD., MHA., MPH. vás bude sprevádzať pri liečbe vášho problému.

 

Neurologická ambulancia Košice

Základom je neurologické vyšetrenie s možnosťou okamžitých úkonov vedúcich ku zmierneniu bolesti, ako je intramuskulárna injekcia, infúzia, lokálna liečba aplikáciou analgetika do bolestivého miesta – obstrek a mobilizácia pri bolestivých stavoch chrbtice. Vrámci diagnostiky je dostupné EMG vyšetrenie s jeho interpretáciou. Kvalifikovaná odborníčka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti neurológie, MUDr. Renáta Vištanová, Vám poskytne odbornú konzultáciu, na základe ktorej vám odporúčia alternatívnu liečbu.

 

Neurochirurgická ambulancia Košice

Máme svoj tím odborníkov, ktorí sa o pacientov starajú s láskou a ochotou vždy pomôcť. Všetko sú to špecializovaní odborníci, ktorí vedia zvoliť, čo najlepšiu možnú liečbu pre vás.

Základom je neurochirurgické vyšetrenie s možnosťou okamžitých úkonov vedúcich ku zmierneniu bolesti, ako je napríklad obstrek trigeminu, infúzia a intramuskulárna injekcia, mobilizačná liečba. Vrámci diagnostiky je dostupné EMG vyšetrenie s jeho interpretáciou. 

Kvalifikovaní lekári s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti neurochirurgie, MUDr. Kollová, MUDr. Bánoci a MUDr. Pataky, Vám poskytnú odbornú konzultáciu, na základe ktorej vám odporúčia liečbu.

 

Čakacia doba a cenník

Prinášame vám možnosť komplexnej diagnostiky s krátkymi čakacími dobami a rýchlou dostupnosťou služieb v príjemnom prostredí. Ordinujeme v popoludňajších hodinách v rámci pracovného týždňa vždy od 15:00 do 19:00. Čas sme upravili podľa potrieb zákazníka, aby ráno mohol ísť do školy alebo práce a pritom nebol nejako obmedzovaný. Rehabilitácie nie sú totiž jednorázová záležitosť. Potrebné je chodiť pravidelne, výsledky ale budú dlhodobé.

 

Info

Na našej stránke nájdete samotný cenník, ktorý sa snažíme prispôsobiť zákazníkom. Mnohokrát sú rehabilitácie pridrahé a obyčajný človek si ich nemôže dovoliť. Preto sme ceny upravili tak, aby nás mohol navštíviť ktokoľvek, kto má nejaký zdravotný problém.

 

 

 

 

Hodnotenie

Súkromné ambulancie Košice - endoclinic.sk
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma