Súkromný detektív a nevera. Ako odhaliť podvádzanie vo vzťahu?

Súkromný detektív a nevera. Ako odhaliť podvádzanie vo vzťahu?

Skúsenosti našej detektívnej kancelárie

16.06.2018 | Promi Servis | www.sukromny-detektiv.eu

Nevera vo vzťahu je nepríjemná záležitosť a veľakrát so sebou prináša aj ťažké životné rozhodnutia, v podobe rozvodu, majetkového vyrovnania alebo starostlivosti o deti. Preto je veľmi dôležité získať dôkaz, ktorý by vám pomohol nakloniť váhy spravodlivosti na svoju stranu.

 

Obstaranie takéhoto dôkazu však nemusí byť jednoduché a neodborným postupom sa môžete pripraviť o jedinečnú príležitosť prichytiť páchateľa pri čine. Pri dokazovaní nevery je absolútnym základom nevzbudiť podozrenie u sledovanej osoby, z toho dôvodu je na mieste zveriť riešenie prípadu do rúk odborníkov.

 

Ktorá detektívna kancelária je tá správna?

Prijmete rozhodnutie, že súkromný detektív je tou správnou voľbou, ale nemáte skúsenosti s podobnými službami. Ak potrebujete dôkazy použiteľné pred súdom, hlavne teda fotografie, videozáznamy a záverečnú správu, dôkladne si preverte subjekt, ktorý detektívne služby poskytuje. V prípade, že firma nemá v predmete činnosti uvedené detektívne služby, netrvá na podpísaní zmluvy o poskytnutí detektívnej služby alebo dokonca nie je zapísaná ani v obchodnom registri, potom zvýšte opatrnosť. Pravdepodobne sa bude jednať o samozvané, podvodné subjekty bez odbornej spôsobilosti, ktoré vám môžu nezákonným konaním spôsobiť problémy.

 

V akých cenách sa pohybujú služby súkromného detektíva?

Väčšina detektívnych kancelárií si služby účtuje podľa hodín a prejazdených km. Ceny sa pohybujú od 10€ do 35€/h a približne 0,50€/km. 10€/h môžete očakávať v chudobnejších krajoch, kde je dopyt po detektívnych službách nižší alebo u klasických SBS, kde vám na riešenie prípadu nasadia pracovníka SBS bez špeciálneho vybavenia alebo zručností. Optimálna cena za kvalitného detektíva sa pohybuje okolo 25€ za hodinu.  

V našej detektívnej kancelárii sme cenu rozdelili na nevyhnutné výdavky, tvorené minimálnou hodinovou sadzbou, a odmenu, ktorú klient zaplatí až po úspešnom vyriešení prípadu. Takýto prístup považujeme za dostatočne motivujúci na dosiahnutie objednaného výsledku, ale zároveň neprerábame na problémových prípadoch.

 

Aké vybavenie používa súkromný detektív?

Vo väčšine prípadov nepoznáme miesto, kde dochádza k nevere a sledovaný nás tam musí sám doviesť. Na tento účel sa využívajú GPS lokátory, vďaka ktorým je možné získať prehľad o pohybe osoby a navštevovaných miestach. Ani GPS lokátor však nemôže zastúpiť prácu detektíva. Aby ste zistili, kam sa šofér po zaparkovaní presunul, do ktorého vchodu vošiel alebo s kým, musíte mať na danom mieste človeka, ktorý to všetko zachytí.

Základnou výbavou je aj kvalitný fotoaparát, s ktorým je možné vytvárať záznamy na veľké vzdialenosti alebo kamera na nahrávanie zblízka. Takáto kamera môže byť ukrytá v USB kľúči, peňaženke, hodinkách alebo v okuliaroch.

Významnú úlohu pri dokazovaní nevery zohrávajú aj diktafóny, ktoré môžete ukryť takmer kamkoľvek a bezpečne zachytia rozhovor aj z 10 metrov od mikrofónu.

 

Ako dlho trvá dokazovanie nevery?

Každý prípad je jedinečný a takisto podvádzanie môže prebiehať s odlišnou dávkou opatrnosti. Niekto príde s vlastným autom rovno k milencovi domov, kde strávi noc a niekto si na zálety vymieňa vozidlá, vytvára alibi alebo si prenajme byt v uzavretom areáli. Vo väčšine prípadov sa pravidelná nevera preukáže do jedného – dvoch týždňov. Nie je však ničím výnimočným, ak sa neveru podarí dokázať do pár hodín alebo v priebehu jedného večera.

 

V prípade záujmu o naše služby nás môžete kontaktovať na stránke www.sukromny-detektiv.eu

 

Detektívne služby poskytujeme v rámci celej SR
 

Hodnotenie

Súkromný detektív a nevera. Ako odhaliť podvádzanie vo vzťahu?
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 1446
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma