Súkromný detektív radí ako odhaliť neveru

Detektívne služby na dokazovanie nevery

05.02.2019 | Army Sekáč | www.dokazovanie-nevery.sk

Každá nevera, podobne ako iné podvody a nemorálne konania, má svoje príčiny, spôsoby realizácie a nakoniec aj svoje následky.

 

Jednotlivé prípady sa od seba líšia mierou utajenia, kreativity pri maskovaní nevery, rozsahu alebo náročnosti dokazovania, ale väčšinou možno pozorovať niektoré základné znaky, ktoré sa budeme v tomto článku snažiť opísať. 

 

Prvým krokom, ktorý radíme každému klientovi, ktorý by mal záujem využiť naše detektívne služby, je vžiť sa do situácie svojej manželky či manžela. 

 

Riešiť príčiny nevery môže mať význam hlavne pri snahe o záchranu narušeného vzťahu. K nevere sa ľudia väčšinou uchylujú z dôvodu rutiny, nudy, nedostatku záujmu, pomsty alebo pri hľadaní lepšej alternatívy. 

 

Pre našu prácu je však podstatné odhaliť spôsob realizácie a tu si treba všímať príležitosti, ktoré sa nevernému partnerovi otvárajú. 

 

Na neveru musí byť vhodná chvíľa a tou je väčšinou dlhodobá neprítomnosť partnera. Môže sa jednať o služobnú cestu, fixnú pracovnú dobu alebo dokonca prácu v zahraničí. Pokiaľ máte v úmysle dať sledovať svoju manželku alebo manžela, odchod z domu na dlhší čas je ideálnou príležitosťou pre nasadenie súkromného detektíva.

 

Ďalším dôležitým faktorom v realizácii nevery je miesto stretávania. Milenci sa môžu stretávať v aute, hoteli, práci alebo aj v mieste bydliska, či v prenajatom byte. Tu je dôležité prijať vhodné opatrenia, ktoré umožnia vytipovať miesto, na ktoré sa treba zamerať. Môžete tak urobiť napríklad monitorovaním vozidla s pomocou GPS lokalizácie, kedy uvidíte podozrivé parkovanie v lese, na opustenom parkovisku alebo často navštevovanú neznámu ulicu.

 

Ani to však nemusí byť riešením. Mnoho neverníkov si požičiava cudzie autá, využíva taxíky alebo sa nechá odviesť v aute milenca/milenky. Pokojne tak môžete vidieť niekoľkohodinové parkovanie pri nákupnom centre a v skutočnosti bude nevera prebiehať v plnom prúde. 

 

V takom prípade môže pomôcť jedine súkromný detektív, ktorý bude osobu sledovať aj po opustení vozidla. Peším sledovaním sa odhalí miesto vyzdvihnutia, zaznamená sa vozidlo milenca, z ktorého je následne možné zistiť totožnosť a zároveň sa pokračuje za mileneckým párom s ďalším sledovacím vozidlom. 

 

Takto sa postupne odhalí aj miesto nevery, kde sa následne zabezpečia potrebné dôkazy. 

 

Pokiaľ si tieto dôkazy želáte využiť aj v rozvodovom konaní, musíte takisto myslieť na zákonnosť pri ich získavaní. 

 

Na internete môžete objaviť veľké množstvo článkov, ktoré vám budú radiť nainštalovať monitorovací program do telefónu, odpočúvať partnera alebo získavať heslo do emailu či na sociálne siete. No každá z týchto činností je vo väčšine prípadov trestným činom a okrem odmietnutia takýchto dôkazov súdom vám môže dokonca hroziť väzenie. 

 

Už samotné sledovanie osoby by bolo nezákonné, pokiaľ by ste nemali podpísanú zmluvu o poskytnutí detektívnej služby. Zároveň musí detektívna kancelária tieto detektívne služby poskytovať na základe udelenej licencie. 

 

Preto, pokiaľ máte záujem v rozvodovom konaní vystupovať ako poškodená osoba, odporúčame vám postupovať podľa zákona, aby sa celá záležitosť nakoniec neobrátila proti vám. 

 

 

V prípade záujmu o využitie detektívnych služieb vám radi poradíme na našej stránke:

 

www.dokazovanie-nevery.sk

 

 

Hodnotenie

Súkromný detektív radí ako odhaliť neveru
Hodnotenie 4.97 z 5
Počet hlasov 39
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma