Súpravy pre novorodencov do pôrodnice

Súpravy pre novorodencov do pôrodnice

a mnoho iného v eshope Nataly

03.08.2014 | Peter Scholc | www.eshop-nataly.sk

Budúca mamička prvého dieťatka to má naozaj ťažké s výberom oblečenia pre novorodenca. Nemá predstavu koľko kusov oblečenia zakúpiť pre prvé mesiace a hlavne čo drobcovi zakúpiť pri prevoze dieťatka z pôrodnice domov. 

Na čo sa nesmie zabudnúť, je zavinovačka. Sú klasické biele s madeirou, no myslím si, že novopečená mamička nebude mať najmenšiu chuť tráviť voľný čas, kedy bábo spí pracným žehlením. Praktickejšia je rýchlozavinovačka vystužená kokosovým vláknom, lebo jednoducho zapína na suchý zips. a žehlenie nezaberá veľa času.  V našom eshope Nataly ich ponúkame aj s viazaním a máme naozaj široký výber zavinovačiek skladom. 

Ak chcete maťoblečenie  bábätka pekne farebne zladené, vyberte si z širokej ponuky kompletov. My ich ponúkame 2 -6 dielne. 2 dielne súpravy obsahujú dupačky alebo polodupačky s košieľkou, 3 dielne obsahujú aj kojeneckú čiapku, 4 dielne sú aj s dupačkami, 5 dielne s bodmi a 6 dielne obsahujú okrem spomínaných vecí aj rukavičky proti poškriabaniu.

Oblečenie pre novorodenca do pôrodnice sa zvyčajne kupuje vo veľkosti 56, no ak  gynekológ povie, že  bábo narástlo v brušku viac ako je priemerná novorodenecká váha, tak je už potrebná veľkosť 62. 

Ako obliecť bábätko do pôrodnice závisí aj od ročného obdobia. Deti narodené v zime potrebujú viac druhov oblečenia ako v lete. V zime je potrebné zakúpiť aj teplý svetrík, fusak alebo zateplený overal, 2 čiapky - jedna tenká, druhá navrch teplá. A ešte nezabúdať na teplú deku - v našom eshope ich máte veľký výber od letných bavlnených až po teplé španielske deky, ktoré aj po viacerých praniach sú ako nové a navyše vo veľmi dobrej cene.

Samozrejmosťou detskej výbavičky sú plienky. Látkové plienky ponúkame biele aj farebné, bavlnené aj flanelové. Keďže dieťa sa v prvých 3 mesiacoch musí baliť naširoko pre správny vývoj kĺbov, k tomu sú potrebné ortopedické nohavičky -  tie si takisto máte možnosť u nás objednať.

Ak ste na niečo zabudla a dieťatko je už na svete, tak žiadny problém. U nás objednaný tovar skladom máte doma do 48 hodín od objednávky. V eshope Nataly si vyberie každý.

 

Hodnotenie

Súpravy pre novorodencov do pôrodnice
Hodnotenie 4.63 z 5
Počet hlasov 8
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma