Súťažte s Hexempo o zaujímavé ceny

Súťažte s Hexempo o zaujímavé ceny

Vyhrajte IPhone 6, IPad Air 2 a ďalšie ceny

15.06.2015 | HEXEMPO | www.hexempo.com

Zapojiť sa do súťaže a vyhrať nebolo nikdy jednoduchšie! Apple iPhone a Apple iPad je iba kvapkou v mori v porovnaní s tým, čo všetko môžete vyhrať a navyše aj získať. A to všetko vďaka Hexempo!

 

 

Ako sa môžete zapojiť?

 

Kliknite si na nasledujúci link: https://www.hexempo.com/sk/vseobecne-informacie/sutaz/. Práve tu nájdete všetky informácie potrebné k súťaži. Stačí sa prihlásiť na www.hexempo.sk, vytvoriť si účet kliknutím na tlačidlo Prihlásenie v pravom hornom rohu. Po vytvorení vášho účtu v administrácii je druhým krokom vyplnenie vášho životopisu (kliknite v ľavom menu na Môj životopis). Následne po jeho vyplnení počkáte na schválenie administrátorom, ktorý vás o tom informuje prostredníctvom e-mailu. Do súťaže sa môžete zapojiť aj druhýkrát, čím zvýšite svoje šance. Stačí ak sa pridáte na FunPage stránku na Facebooku, a budete zdieľať túto súťaž na svojej časovej osi. Hexempo z pomedzi zdieľajúcich fanúšikov s korektne vyplneným životopisom následne vyžrebuje ďalších výhercov hlavných cien. Čo poviete? Nie je to lákavé?

 

Čo môžete vyhrať

 

Na súťaž máte čas takmer celé leto. Odštartovala v júni a jej koniec bude 1. augusta. Samozrejme, podmienkou je vek 18 rokov a doručovacia adresa na území Slovenskej alebo Českej republiky. Dôležité je aj to, aby ste mali facebook a vytvorené konto na stránke hexempo.sk. Nezabudnite, že by ste mali disponovať aktivitou, v prípade, ak chcete vyhrať. Okrem spomenutého iPhonu, či iPadu môžete vyhrať aj externý pevný disk Samsung, či USB kľúč. Žrebovanie prebehne 3.8. a vy budete s istotou vedieť, či ste vyhrali alebo nie, do konca augusta.

 

Získaj niečo navyše!

 

Hexempo je jedno úžasné miesto, ktoré spája firmy, uchádzačov o zamestnanie, a ponuky dopytov od spoločností. Jej cieľom je prispieť k zjednodušeniu hľadania práce a zefektívniť výber nových zamestnancov pre spoločnosti. A tak teda, aj keď sa v súťaži na vás šťastie neusmeje, môže sa usmiať v získaní vysnívanej práce, či dobrých zamestnancov, a to znamená niekedy oveľa viac ako vecná cena. Staňte sa súčasťou Hexempa, vyhrajte a získajte niečo viac!

Hodnotenie

Súťažte s Hexempo o zaujímavé ceny
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 8
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma