Svadobné ohňostroje

Svadobné ohňostroje

Hľadáte originálny svadobný dar? Už nemusíte.

11.06.2018 | VEKA SK | www.pyrotechnici.sk

Svadobný deň je jeden z veľmi výnimočných okamihov dvoch ľudí, ktorí sa rozhodnú ísť spoločnou cestou. Okrem radosti so svadobnými prípravami prichádzajú aj mnohé povinnosti. Od občerstvenia, cez výzdobu, hudbu až po samotný program na tancovačke. 

 

Ak uvažujete nad nejakým svadobným prekvapením alebo vyvrcholením večera, svadobný ohňostroj je niečo, čo dokonale ohromí všetkých hostí. Je akousi čerešničkou na torte, ktorá nesmie chýbať na žiadnej svadbe. 

 

Tento ohňostroj dodá celému večeru magický zážitok a vytvorí pre vás a pre hostí príjemnú romantickú atmosféru, ktorá by mala byť súčasťou každej svadby. Okrem toho pri takomto ohňostroji dáte šancu fotografom, vytvoriť tie najoriginálnejšie fotky. Dokonale zastihnú najúžasnejšie momenty z tohto vášho dňa. 

Môžete si ho zaobstarať sami ako súčasť programu alebo môže byť darovaný ako svadobný dar, ktorý na záver budú obdivovať všetci. 

 

Svadobné ohňostroje nie sú zďaleka podobné tým klasickým. Postupnosť výbuchov, farieb a iných tvarov, ktoré spolu ohňostroj vytvorí si môžete vybrať sami. Na trhu je množstvo svadobných ohňostrojov v tých najzaujímavejších variáciách. Nielen farebné fontánky, ale aj srdiečka, či iné tematické tvary.  Výber je teda veľmi individuálny a dá sa nakombinovať presne podľa vašich predstáv. 

 

V ponuke býva zvyčajne niekoľko typov ohňostroja. Niektoré majú viac striel a iné menej. Každý ohňostroj je niečím výnimočný. Svadobná veselica spestrená takýmto kvalitným programom ostane v pamäti ľudí ešte veľmi dlho. 

 

Ohňostroj môže byť exteriérový alebo interiérový. Vonku je, samozrejme, viac možností na lepší, väčší a honosnejší ohňostroj, avšak nájdete aj ohňostroje, ktoré sa dajú spustiť v interiéri napríklad na pódiu a tiež prinášajú nádherný zážitok. 

 

 

Vyberte si z našej ponuky zostavených ohňostrojov, alebo nás kontaktujte pre vytvorenie ponuky presne na mieru.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma