Tekuté nano stierače - novodobý pomocník v daždi

Tekuté nano stierače - novodobý pomocník v daždi

Inovatívny produkt na ošetrenie čelného skla

27.04.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Každý z nás chce pre svoje auto len to najlepšie. Preto sa snažíme o kúpu rôznych produktov, ktoré dodajú autu nový lesk alebo iné výhody. Na trhu nájdeme aj produkty, ktoré majú označenie "nano". Pozor, niektoré z nich sa iba tvária ako nano produkty, v skutočnosti však nimi nie sú.

 

Tie skutočné nano produkty sú vyrobené na báze inovatívnej technológie zvanou nanotechnológia. Táto technológia, ktorú nazývajú aj "technológiou 21. storočia", je využívaná v mnohých odvetviach. Uplatnenie si nájde v textilnom priemysle, v autokozmetike či iných sférach. Veľmi obľúbené sú produkty, ktoré sa používajú v autokozmetike. Nanotechnológia sa dokáže postarať prakticky o celé auto. K dispozícii sú produkty na ošetrenie laku, diskov, textilných sedačiek, plastov, interiéru a samozrejme aj čelného skla.

 

Trošku bližšie sa pozrieme na produkt pre čelné sklo. Táto časť automobilu je veľmi dôležitá, ba kľúčová. Vďaka nej totiž vidíme na cestu, máme prehľad o dianí v premávke. Sklo by malo byť v rámci možností dostatočne čisté, aby bol výhľad dokonalý. Asi sa zhodneme na to, že v letnom, jasnom a krásnom počasí je výhľad lepší, postačujú slnečné okuliare. Iná je situácia, ak je zamračené a prší. Ak je to hustý dážď, je to o to horšie.

 

Nanotechnológia prichádza na pomoc aj pri tomto probléme. Riešením môže byť produkt zvaný Tekuté nano stierače. Po nanesení tohto produktu získa sklenený povrch úplne nové a jedinečné vlastnosti. Aké výhody získate týmto produktom:

 

1. Povrch bude odpudzovať vodu (hydrofóbia), oleje (oleofóbia) a iné tekutiny.

 

2. Nepriľnavosť nečistôt na povrch čelného skla.

 

3. Ošetrený povrch získa "efekt ľahkého čistenia".

 

4. Väčšina nečistôt je zmytá sama počas dažďa.

 

5. Vyššia bezpečnosť jazdy počas dažďa.

 

6. Úspora času a peňazí.

 

7. Čelné sklo sa lepšie čistí od námraz.

 

8. UV stabilita, odolnosť voči chemikáliam.

 

9. Vysoká redukcia používania stieračov a ostrekovacej kvapaliny.

 

10. Pri rýchlosti 60-70 km/h začína odpor vzduchu tlačiť kvapky zo skla preč.

 

Nanášanie produktu je veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Tekuté stierače budú Vašim verným pomocníkom v hustom daždi v meste aj mimo neho. Navštívte stránky spoločnosti NanoProm a môžete sa dozvedieť viac nielen o tekutých stieračoch, ale aj o mnohých iných nano produktoch. Vyberte si podľa svojho gusta a užívajte si výhody, ktoré Vám ponúka táto inovatívna technológia.

Rozdiel na čelnom skle
Tvar kvapiek na ošetrenom povrchu

Hodnotenie

Tekuté nano stierače - novodobý pomocník v daždi
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma