TEPELNÉ ČERPADLÁ PRE VAŠU ÚSPORU

TEPELNÉ ČERPADLÁ PRE VAŠU ÚSPORU

Vykurovanie a chladenie energiou z prírody

06.10.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Spoločnosť Solidis, s.r.o. je obchodno-realizačná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Jednou z hlavných činností spoločnosti je realizácia komplexných služieb v oblasti dodávky a montáže zdravotechniky, vykurovania, dodávky kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a solárnych technológii.

 

Medzi základné portfólio produktov našej spoločnosti, ktoré ponúkame našim zákazníkom, patria produkty od spoločnosti Viessmann, s ktorou už dlhšiu dobu úzko spolupracujeme.

Spoločnosť Viessmann poskytuje individuálne riešenia s efektívnymi systémami pre všetky oblasti použitia a všetky druhy energií. Ako priekopník ochrany životného prostredia dodáva spoločnosť už po desaťročia mimoriadne efektívne vykurovacie systémy s minimalizovanými škodlivinami využívajúce olej alebo plyn ako aj vykurovacie systémy na obnoviteľné zdroje – solárne systémy a tepelné čerpadlá. Vďaka vysokej energetickej efektívnosti pomáhajú šetriť náklady na vykurovanie a je správnou voľbou aj z hľadiska ekológie.

 

Viessmann vyvíja a vyrába inovatívne vykurovacie systémy, ktoré presvedčia špičkovou kvalitou, energetickou efektivitou a dlhou životnosťou.

 

Prostredníctvom nášho PR článku by sme chceli poukázať na konkrétny typ tepelného čerpadla – VITOCAL 333-G NC, ktoré aktuálne naša spoločnosť pripravuje montovať do rodinného domu v Dunajskej Lužnej.

 

Je to kompaktné tepelné čerpadlo určené pre vykurovanie a ohrev teplej vody v novostavbách a nízkoenergetických domoch, naviac s možnosťou chladenia objektu v letnom období pomocou funkcie „natural cooling“.

 

Ako chladiaci okruh môže byť použitý okruh podlahového kúrenia, preto nie je nutná inštalácia výhradne chladiaceho stropu, a tak je možné ušetriť investičné náklady.

 

Zásobník teplej vody s objemom 170 litrov je integrovaný a ako záložný zdroj slúži zabudovaný 9 kW elektrický prietokový ohrievač vykurovacej vody. Vďaka kompaktnému prevedeniu s rozmermi pôdorysu len 600x680 mm šetrí miesto potrebné k inštalácii. Špirálovým kompresorom a elektronickým expanzným ventilom je možné dosahovať výkonové čísla až 5,0 resp. 6,6 (podľa ČSN EN 14511 B0/W35 resp. W10/W35). S dosahovanými výstupnými teplotami až 65 ˚C umožňuje aj prevádzku v spojení s radiátormi.

 

Medzi hlavné výhody tepelného čerpadla patrí:

    -  jednoduchá inštalácia;

    -  vysoké výstupné teploty až 65 ˚C;

    - vysoká účinnosť a úspora prevádzkových nákladov;

    - moderné a ekologické vykurovanie;

    - nízka hladina hluku.

 

Ponuku našich služieb v oblasti dodávky a montáže zdravotechniky, vykurovanie, dodávky kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a solárnych technológii nájdete na našej webovej stránke www.solidis.sk , ako i kontakt na nás.

 

Zdroj:

www.viessmann.sk 

Brožúra zapožičaná spoločnosťou Viessmann: Vykurovanie teplom zo vzduchu a zeme

 

 

Hodnotenie

TEPELNÉ ČERPADLÁ PRE VAŠU ÚSPORU
Hodnotenie 4.91 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma