Tipy na darčeky

Tipy na darčeky

Zdravie je to najcennejšie čo máme. Ak nám chýba, nedokážeme si užívať život presne tak, ako by sme chceli.

02.11.2014 | Róbert Gajdoš - Biely salón | www.vitaminyavitalita.sk

Darčeky radi dostávame určite všetci, ale takisto ich radi svojim blízkym aj dávame. Skúsme darovať našim blízkym kúsok zdravia. Zdravie je to najcennejšie čo máme. Ak nám chýba, nedokážeme si užívať život presne tak, ako by sme  chceli. A práve preto by aj zdravý človek mal pamätať na jeho posilnenie a pomôcť svojmu telu, aby vydržalo v tej správnej kondícii čo najdlhšie.

Ponúkame vám pár tipov na darčeky, s ktorými určite potešíte niekoho, koho máte veľmi radi.

Zelené zlato IMUNE je produkt s prvotriednym zložením zo štyroch najcennejších mikrorias.  Riasa Chlorella čistí bunky, zbavuje telové bunky najtoxickejších usadenín a ťažkých kovov. Riasy Spirulina platensis a Lithothamnium vyživujú bunky rekordným množstvom látok a majú najvyššiu biologickú vstrebateľnosť a prírodný astaxantín z mikroriasy Haematococcus Pluvialis je považovaný za najúčinnejší známy antioxidant, ktorý zabezpečuje účinnú ochranu buniek. Tieto riasy nie sú žiadnym všeliekom, ani zázrakom. Vitálne látky, ktoré nám často chýbajú a sú v riasach obsiahnuté, posilňujú náš imunitný systém a vďaka tomu sa telo k zázraku dopracuje samo. IMUNE je výnimočný produkt, ktorý zabezpečuje  súčasne čistenie buniek, zásobovanie buniek a ochranu, čím optimálne zabezpečuje ochranu zdravia. Výživový doplnok IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Doplnok výživy FLAVIN 7 je extrakt z ovocia. Je veľmi bohatý na polyfenolové zlúčeniny vrátane flavonoidov a iných rastlinných antioxidantov, ktoré svojou schopnosťou dokážu vychytať voľné radikály.  Je určený pre každú vekovú skupinu bez obmedzenia.  Flavonoidy sú produkty látkovej výmeny rastlín, ktoré sa vo zvýšenej miere vyskytujú v šupkách a jadierkach ovocia. Užívanie flavonoidového koncentrátu sa odporúča každému na posilnenie imunity, športovcom na posilnenie imunity a kondície, na zvýšenie výkonnosti bez dopujúcich účinkov a  v staršom veku na zlepšenie všeobecnej kondície.

GRAVIOLA je malý, vzpriamený listnatý strom, 5-6 m vysoký, s veľkými, lesklými, tmavo zelenými listami. Užívanie gravioly v herbálnej medicíne je dlhá a siaha ďaleko do histórie. Výživový doplnok GRAVIOLA je určený k podpore vitality, znižuje pocit únavy, prospieva pacientom s onkologickým ochorením, má antibakteriálne a protizápalové účinky, priaznivo vplýva na srdcovo cievnu sústavu, zmierňuje problémy s trávením, pozitívne vplýva na pohybový systém a priaznivo pôsobí na imunitný systém.

Neváhajte darovať zdravie sebe alebo niekomu, koho máte veľmi radi.

 

Vitamíny a Vitalita

FLAVIN 7
VILLAROSA

Hodnotenie

Tipy na darčeky
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma