Tlačené propagačné letáky - nákladovo efektívna forma propagácie

Tlačené propagačné letáky - nákladovo efektívna forma propagácie

Tlačené letáky sú už dlho dôležitým nástrojom vo svete obchodu a majú svoje stabilné miesto v rôznych oblastiach podnikania.

10.11.2014 | ZEPHIROS, a.s. | www.zephiros.com

Každá firma potrebuje na svoju prezentáciu a efektívne zviditeľnenie sa kvalitné propagačné materiály. Letáky sú aj dnes obľúbeným reklamným nástrojom. To, aby bola ich kvalita zaručená je stále témou číslo 1, nielen v celosvetovom merítku, ale i v našich domácich podmienkach. Firmy si zakladajú nové oddelenia, ktoré sa špecializujú práve na túto činnosť, ale častejšie sa stretneme s početnými výberovými procesmi na spoluprácu s tým najlepším dodávateľom. Poznáte to?

 

Čo vlastne musí ponúknuť „ten najlepší dodávateľ“

-        rozumný pomer kvality a ceny,

-        rýchle a spoľahlivé dodanie,

-        flexibilnosť v zapracovaní zmien,

-        expresné dodanie,

-        vernostné zľavy.

 

V čom je práve tlačiareň ZEPHIROS iná ako tie ostatné? Odpoveď je veľmi jednoduchá a jasná pre každého nového zadávateľa zákazky:

-        vynikajúca kvalita tlače,

-        skvelé služby zákazníkom,

-        jednoduchý online cenník.

 

Možno aj vy patríte k firmám, ktoré v minulosti narazili na mnohé prekážky v zadávaní objednávok na tlač letákov. Možno ste sa aj vy stretli s neústretovým personálom. Možno ste neboli spokojní s rýchlosťou dodania. Alebo vás v konečnom dôsledku zaskočila cena.

Tých možno by sme mohli rozpísať veľmi veľa, ale aj tu je len jedna odpoveď: obráťte sa na profesionálov a presvedčte sa sami, že na tlač propagačných letákov je ZEPHIROS ideálny dodávateľ.

 

Odporúčame použiť praktický online cenník tlače letákov, kde si zvolíte želaný formát letákov, farebnosť tlače, počet kusov, typ a gramáž papiera. V priebehu pár sekúnd vyplníte potrebné detaily zákazky online a po zadaní vašej e-mailovej adresy dostanete kalkuláciu obratom do vašej e-mailovej schránky. Už nemusíte dlho čakať na spätnú väzbu.

 

Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného formátu, gramáže alebo materiálu vášho letáku, zavolajte na 02/5363 0021 alebo 0903 200 844 a skúsení pracovníci vám ochotne a radi poradia.

Hodnotenie

Tlačené propagačné letáky - nákladovo efektívna forma propagácie
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma