To najlepšie pre vaše chuťové bunky

To najlepšie pre vaše chuťové bunky

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

20.04.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Hovorí sa, že najúprimnejšia zo všetkých lások je láska k jedlu. Ak ste aj vy milovníkom dobrého jedla a  radi si k jedlu vychutnáte kvalitné vínko, tak potom práve pre vás sú ako stvorené služby viacerých ubytovacích zariadení na Slovensku, ktoré ponúkajú vyberané špeciality domácej i zahraničnej kuchyne.

 

Jedným z nich je ubytovanie Donovaly, Hotel Galileo. Unikátom je gril priamo v reštaurácii hotela, kde môžete sledovať priamo pred vašimi očami prípravu obľúbeného šťavnatého steaku či grilovanej ryby. K dokonalému pôžitku z jedla patrí neodmysliteľne dobré víno. V ponuke nájdete približne 170 druhov vín od slovenských aj zahraničných vinárov.

 

Ubytovanie Liptovská Sielnica, Hotel Koliba Gréta, vám okrem ubytovania v prekrásnom prostredí ponúka aj špeciality pre pomaznanie vašich chuťových buniek. Tradičná liptovská kuchyňa prastarých materí ponúka nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Všetky špeciality domácej kuchyne sú vyrábané výlučne z čerstvých surovín od slovenských dodávateľov. Dobré jedlo bez vína nie je to pravé orechové, preto v ponuke hotela nájdete vína rôznych značiek od slovenských vinárov, i vinárov známych v zahraničí. Ak neviete, aké víno sa hodí k vášmu jedlu, personál vám s výberom rád pomôže.

 

Tradičnú liptovskú kuchyňu ponúka aj ubytovanie Liptovský Mikuláš, Hotel Klar. Kým vy si  budete vychutnávať pôžitok z chutného jedla, vaše deti si určite na svoje prídu v detskom kútiku priamo v reštaurácii hotela.

 

Ak sa chystáte navštíviť naše hlavné mesto a hľadáte skvelé ubytovanie s chutným jedlom, výbornú kombináciu skvelého ubytovania a jedla vám ponúka ubytovanie Bratislava, Hotel Lindner Gallery Central. V ponuke nájdete okrem sezónnych a regionálnych špecialít aj domáce i medzinárodné delikatesy.  K neodmysliteľnej súčasti hotela, ktorú by mal navštíviť určite každý, patrí Outlook Bar & Lounge. Okrem špeciálne pripravených  nápojov ponúka aj výhľad na mesto, či symbol mesta, Bratislavský hrad. 

 

V malebnom prostredí Hradného vrchu v blízkosti nábrežia Dunaja  a Bratislavského hradu sa nachádza ubytovanie Bratislava, Hotel Sorea Regia.  Hotel vám ponúka pozrieť sa na Bratislavu iným pohľadom, vzhľadom na to, že jeho lokalita nepripomína typickú lokalitu v hlavnom meste. Hotel je situovaný v príjemnom a tichom prostredí s množstvom zelene. Moderná gastronómia a pestrá ponuka á la carte vám splnia aj tie najtajnejšie gastronomické sny. Patrí káva medzi vaše obľúbené nápoje? Tak potom neváhajte a ochutnajte certifikovanú značku kávy priamo v kaviarni hotela. Okrem kávy na vás čaká aj široká ponuka lahodných vín a nápojov.

 

Bratislavský hrad ste už navštívili? Čo tak tentokrát spoznať čaro hradu Stará Ľubovňa? Hrad je krásnou historickou pamiatkou, ktorá vám ponúka nezabudnuteľný zážitok. Ak počas prechádzky hradom vyhladnete, žiaden problém. Priamo pod hradom v centre mesta sa nachádza Reštaurácia a penzión u jeleňa, ubytovanie Stará Ľubovňa. Štýlovo zariadená poľovnícka izba či ozvučená reštaurácia  umocnia váš pôžitok z jedla. K dispozícii je aj každodenné obedové menu.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

To najlepšie pre vaše chuťové bunky
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma