Toshiba Satellite P845T

Toshiba Satellite P845T

Dotyková skúsenosť za dostupnú cenu

21.05.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.toshiba-shop.sk

Toshiba Satellite P845T Dotyková skúsenosť za dostupnú cenu

 

Toshiba Satellite P845T je skvelý notebook v takmer každom ohľade, pretože v sebe spája niekoľko prémií. Ponúka vzorované veko z hliníka, 14-placový dotykový displej s klasickým 1 366 x 768 rozlíšením, podsvietenú klávesnicu, Harman / Kardon reproduktory a plnú konektivitu spolu s optickou jednotkou. Máte na výber medzi procesormi Intel Core i3 alebo i5, 4 GB alebo 6 GB RAM a 500 GB alebo 640 GB klasickým pevným diskom alebo 120 GB SSD diskom.

 

 

Dizajn notebooku Toshiba Satellite P845T nie je bežný. Textúrované hliníkové šasy je pomerne statné. Klávesnica má vkusné klávesy vyrobené z čierneho, lesklého plastu. Výhodou je tiché písanie a podsvietené klávesy. Touchpad má štandardnú veľkosť a je umiestnený mierne mimo stredu (na ľavej strane). Multi-bodový dotykový displej robí dobrú prácu a účinne detekuje pohyb Vašich prstov na obrazovke.

 

 

Silnou stránkou Toshiba Satellite P845T je pripojenie, pretože ponúka tri USB 3.0 porty, jeden VGA výstup, jeden HDMI výstup, Ethernet (RJ-45) port, jack pre slúchadlá, port pre mikrofón a čítačku pamäťových kariet SD. Blu-ray disk je tiež výhodou, nakoľko mnohí výrobcovia majú v poslednej dobe tendenciu obracať sa chrbtom od optických diskov.

 

Cena a dostupnosť

 

Toshiba Satellite P845T je dostupný za cenu od 850 €.

 

 

Celý článok nájdete tu: Toshiba Satellite P845T

 

 

www.toshiba-shop.sk

 

facebook

Hodnotenie

Toshiba Satellite P845T
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma