Tour de nákupy Bratislava

Tour de nákupy Bratislava

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

05.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Čo miluje väčšina z nás? No predsa spánok, párty a nákupy. Z času na čas týmto činnostiam podľahne určite každá žena, či nejeden muž. V nákupnom ošiali dokážeme prechodiť všetky možné obchody, nakúpiť množstvo, možno aj nepotrebných vecí. Počas nákupov sa sústredíme na výber toho najlepšieho oblečenia, porovnáme jednotlivé obchody, výhody či nevýhody materiálov, farieb a štýlov.  Môžeme s určitosťou povedať, že ak by mnohí z nás prestali chodiť na nákupy, malo by to rovnaký dopad, ako keby sme prestarali realizovať jedno z našich hobby.

 

Centrá nákupného ošiaľu bezpochyby nájdete v najväčšej miere v našom hlavnom meste.  Mnoho z nich, ako Polus, Aupark, Eurovea, Avion, Central, či novootvorené Bory Mall nás každodenne zasýpavajú rôznymi výpredajmi či zľavami, ktorým sa len ťažko odoláva a treba ich využiť. Každá správna nákupná maniačka vie, že deň strávený na nákupoch dokáže unaviť. Ubytovanie Bratislava vám ponúka množsvo ubytovacích zariadení, v ktorých môžete načerpať nové sily, možno i na ďalší nákupný deň.

 

Po úspešne strávenom dni v nákupných centrách môžete navštíviť  ubytovanie Bratislava, Hotel Tereza. Tento hotel zariadený v štýle amerických motelov si vás určite získa. Najväčšou výhodou je jeho vzdialenosť, od centra mesta  je to približne 10 minút. V ponuke sú štandardne zariadené izby a v prípade, že túžite po väčšom súkromí a luxuse, k dispozícii je pripravený  apartmán.

 

Ak chcete radšej ušetriť na ďalšie nákupy a hľadáte príjemné a kvalitné ubytovanie za rozumné ceny, Penzión Hviezda je presne to, čo hľadáte. Penzión sa nachádza v tichej časti hlavného mesta, čo vám zaručí nerušený oddych v spojení s priateľnou cenou.

 

Priamo pod bratislavským Hradným vrchom v tichom prostredí plnom zelene blízko nábrežia Dunaja sa nachádza Hotel Sorea Regia, ktorý svojimi štyrmi hviezdičkami uspokojí i tých najnáročnejších klientov.

 

Ak plánujete svoje nákupy v obchodnom centre AUPARK, skúste po vybláznení sa v obchode navštíviť Hotel Dominika, nachádza sa v blízkosti tohto nákupného centra. K dokonalému relaxu vám hotel ponúka aj fínsku, parnú saunu a vírivku.

 

Oddych v hoteli, ktorý je zaradený medzi najunikátnejšie stavby na svete? V Bratislave žiaden problém. Hotel  Galéria svojim nápaditým rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením je v súčasnosti raritou Bratislavy. Ubytovanie ponúka vo farebných izbách, pre náročnejších je k dispozícii vychýrený apartman s dvomi poschodiami a tromi terasami, pripravená je aj útulná meditačná pyramída. Hotel sa postará aj o vaše zdravie a krásu, svojim klientom ponúka kondičnú poradňu na základe klasickej a alternatívnej medicíny.

 

Prekrásnym výhľadom na Bratislavu po dni strávenom medzi stenami nákupného centra vás poteší Penzión Zlatá noha. Penzión sa nachádza v blízkosti historickej časti mesta a Bratislavského lesoparku, v lete sa môžete tešiť aj na bobobú dráhu a lanovku.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma