Trampolina je na zábavu i šport

Trampolina je na zábavu i šport

Najlacnejšie trampolíny na trhu

25.03.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.najlacnejsietrampoliny.sk

 

Teplé mesiace sú ako stvorené pre zábavu a športovanie. Obe aktivity v sebe spája trampolína. Skákanie na trampolíne nie je len pre deti. Aj mnohí dospelí podľahli tejto zábave, pri ktorej navyše robia niečo pre svoje zdravie a pohyb. Na trhu sú dostupné rôzne veľkosti vhodné pre všetky vekové kategórie.

Bezpečnosť je prvoradá

Kvalitná trampolina by mala byť vyrobená z pevnej oceľovej konštrukcie a všetky časti by mali byť zabezpečené mäkkou ochranou pred poranením. Naše trampolíny spĺňajú všetky bezpečnostné parametre. Deti si na trampolíne užijú veľa bezpečnej zábavy. Majú ochrannú fóliu pred vypadnutím s výhodou uzamykateľnosti zvonka. Najmenšie deti tak nebudú môcť svojvoľne trampolínu opustiť a vypadnúť z nej. Detské trampolíny majú menšie ochranné siete, od 150 cm. Väčšie trampolíny sú natoľko odolné, že udržia dospelého človeka až do hmotnosti 160 kg. Výška siete trampolíny zabráni pred vypadnutím pri akýchkoľvek akrobatických kúskoch. Takto si môže hocikto užiť množstvo bezpečnej zábavy.

Skvelá zábava za najlepšie ceny

Počuli ste už o jumpingu? Jedná sa o dynamické cvičenie na trampolíne ktoré perfektne udržuje kondičku a je zábavné. Podľahlo mu veľa cvičencov po celom svete. Trampolína predstavuje zaujímavý spôsob oživenia si tréningu. Deti sa môžu vyšantiť s rodičmi a užiť si tak spoločné chvíle. 

Na výber je z niekoľkých farebných prevedení a veľkostí. Najlacnejšie trampolíny, ktoré sa stanú spestrením vašich záhrad aj vašich dní nájdete na našej stránke.

trampoliny zelene
trampolina modra

Hodnotenie

Trampolina je na zábavu i šport
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma