Trampolína pre deti aj dospelých ?

Trampolína pre deti aj dospelých ?

Skáčem, skáčeš, skáčeme

13.05.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.najlacnejsietrampoliny.sk

Skáčem, skáčeš, skáčeme

Azda nič nedokáže deti potešiť tak, ako trampolína. Deti milujú pohyb, skákanie a šantenie na čerstvom vzduchu a to je presne to, čo im trampolínou zabezpečíte. Predstavujú aktívnu formu zábavy, kde deti ale i dospelí dokážu odbúrať prebytočnú energiu a to všetko na malom priestore, vo vašej vlastnej záhrade. 

Vyberáme trampolínu

Pri výbere trampolíny si najprv odpovedzte na nasledujúce otázky:

Kto bude trampolínu využívať? 

Bude na nej skákať len jedno malé dieťa alebo viacero väčších detí alebo dospelí? 

Máte dostatok priestoru na umiestnenie trampolíny? 

Na základe odpovedí môžete začať s výberom tej najvhodnejšej trampolíny pre vás. Trampolíny v našom sortimente sa líšia svojim priemerom a farbou. Nájdete u nás trampolíny vhodné pre jedno dieťa aj viacero dospelých, trampolíny s nosnosťou od 50 až do 180 kilogramov, takže výber je len na vás. 

V našom sortimente tiež nájdete rôzne farebné prevedenia trampolín, oranžové, červené, modré i zelené. Je len na vás, ktorú farbu si vyberiete.

Môžete si tiež zaobstarať rebrík alebo schodíky do trampolíny, ktoré sú však vo väčšine prípadov už súčasťou balenia trampolíny. Trampolína pre deti aj dospelých.

Bezpečnosť je prvoradá

Pravdepodobne prvé, čo vás pri výbere trampolíny napadne, je jej bezpečnosť. Pri výbere trampolín z nášho sortimentu sa tejto otázky báť nemusíte. 

Skákacie plachty na trampolínach sú vyrobené v Spojených štátoch amerických a spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy. Sú vyrobené z polypropylénu a sú odolné voči UV žiareniu a vlhkosti. 

Garantujeme bezpečnosť pri skákaní na našich trampolínach. Pružiny na trampolínach sú zakryté ochranným krytom. Trampolíny sú tiež vybavené ochrannými sieťami, ktoré zabraňujú vypadnutiu z trampolíny a prípadnému zraneniu. Pri výbere uprednostnite vonkajšie ochranné siete pred vnútornými, pretože tie nezmenšujú priestor na skákanie a disponujú dlhšou životnosťou. Trampolíny obsahujú aj ďalšie ochranné prvky, ktoré minimalizujú poranenia pri prípadnom páde. 

Garantujeme záruku 24 mesiacov na celú trampolínu a ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely. 

Hodnotenie

Trampolína pre deti aj dospelých ?
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma