Trendhim

Trendhim

Štýlové módne doplnky pre pánov

02.10.2017 | Trendhim | www.trendhim.sk

Je všeobecne známe, že vo svete módy sa kladie väčší dôraz na dámsku módu. Nákupné centrá od dámskych butikov praskajú vo švíkoch a zaberajú miesto pre pánsky sortiment. Možno aj toto je jeden z dôvodov prečo je móda prevažne ženský problém, a prečo sa hovorí, že muži nemajú radi nakupovanie.

 

Dánska firma Trendhim sa však pohrala s myšlienkou, žeby nakupovanie pre pánov nemusela byť až taká tragédia. Ba naopak, išlo by o zábavu, resp. hru v podobe kombinovania farieb, štýlov či materiálov a to všetko z pohodlia domova.

Myšlienka založiť internetový obchod pre pánov vznikla vďaka iniciatíve dvoch mladých podnikateľov Mikkela Andersena a Sabastiana Petersena, ktorí sú veľkými fanúšikmi módneho sveta.

 

Ako to však býva zvykom, dostať sa na vrchol si vyžaduje úsilie. Títo dvaja mladí chalani začali podnikať v byte, kde sa všetko vyrábalo- od obalu až po dizajn internetovej stránky.

Ich prvé kroky najskôr viedli k predaju pánskych retiazokpánskych náramkov. Zamerali sa na také produkty, ktoré by mohli pritiahnuť pozornosť zákazníkov ako: kožené náramky, korálkové náramky či krížiky z nerezovej ocele.

 

Cieľ bol jasný: „Poskytnúť zákazníkom tie najlepšie služby.“

 

Firma postupne rástla, a tak bolo načase nájsť si nové priestory, kde by si chalani mohli rozšíriť sortiment výrobkov pre pánov. Svoj sortiment rozšírili o náušnice, hodinky, motýliky, kravaty a mnoho ďalších, ktoré sú dostupné online. Ale Trenhim ponúka oveľa viac, než len doplnky a šperky pre mužov. Do svojho sortimentu postupne zaviedli aj celý rad príslušenstva na holenie v klasickom vintage štýle ako sú štetky, britvy či holiace strojčeky a produkty na starostlivosť o bradu ako sú balzamy, šampóny, kefy či hrebene.

 

Dnes, takmer o 10 rokov neskôr počet zamestnancov vo firme stúpol na viac ako 50, počet krajín v ktorých má Trendhim svoj podiel vzrástol na viac ako 20 a skladovacie priestory sa niekoľko násobne rozrástli.

 

Ak ťa internetový obchod Trendhim zaujal, neváhaj navštíviť ich stránku www.trendhim.sk a vyber si kúsok, ktorý ťa najviac zaujal. 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma