Trendy 3D mihalnice

Trendy 3D mihalnice

Umelé mihalnice svetovej značky Ardell® - sexi riasy pre každú ženu

27.09.2014 | 3D Mihalnice d-nails, s.r.o. | www.ardell.sk

Už vás unavuje každodenná ranná rutina, kedy vstanete a než idete do práce sa musíte nalíčiť? To sa ľahko zjednodušiť. Poradíme vám, ako urobiť, aby ste sa už ráno budila upravená, riešením sú 3D mihalnice.

 

Permanentné predlžovanie alebo aj zahusťovanie mihalníc vám pomôže k pohľadu šelmy. Prírodné riasy možno totiž predĺžiť trsmi umelými tak, aby vyzerali prirodzene a vašim očiam dodali zvodný vzhľad. Väčšina žien nie je spokojná so svojím vzhľadom, a tak potrebujú pomôcť s vylepšením. Permanentné zahusťovanie a predlžovanie 3D mihalníc je moderná metóda úpravy vzhľadu, vaše riasy budú konečne také, aké ich chcete mať. Vylepšenie mihlalníc si môžete dopriať v rade kozmetických salónov alebo to zvládnete určite aj vy sama doma.

 

Navštívte internetový obchod ardell.sk, ktorý poskytuje veľký výber tovaru pre zdokonalenie vášho vzhľadu, neváhajte a nakúpte si tu aj vy umelé mihalnice, ktoré vám pristanú a dodajú vášmu pohľadu nový rozmer. Už nebudete musieť používať každý deň riasenku, jednoducho vstanete a budete vyzerať upravene. Umelé riasy skvele držia tvar prírodných mihalníc, sú vyrobené zo špeciálneho materiálu nazývaného hylon, ktorý prepožičiava umelým mihalniciam dostatočnú ohybnosť, takže sa nelámu ani po dobu vášho spánku. Umelé 3D mihalnice sýto čiernej farby, sú lesklé a vyzerajú za každých okolností jednoducho úžasne. Aplikujú sa pomocou techniky jedna na druhú, takže čo do hustoty s vašimi prírodnými v pomere 1: 1.

 

Na ardell.sk môžete vyberať zo širokého sortimentu rôznych typov mihalníc, ktoré sa líšia dĺžkou a tiež hrúbkou. Podľa potreby tak môžete kombinovať rôzne druhy tak, aby ste dosiahli požadovaný efekt. Umelé riasy môžete použiť pre denné nosenie i zvláštne slávnostnú príležitosť. Po aplikácii vám trsy umelých mihalníc vydržia 4 6 týždňov.

 

Tak neváhajte, splňte si váš sen a získajte aj vy očarujúci pohľad.

umelé trsy mihalníc - 3d riasy ardell
Mihalnice ardell začiatočnícke

Hodnotenie

Trendy 3D mihalnice
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma