Trendy gélové nechty

Trendy gélové nechty

Umelé nechty z kvalitných uv gélov

06.03.2015 | Akrylové a gélové nechty - DNLS | www.nechty.guru

Dokonalé nechty sú snom každej ženy. Niektoré majú šťastie, že majú svoje prírodné nechty dostatočne kvalitné, aby mohli byť krásne upravované a zdobené. Ak patríte medzi väčšinu tých, ktoré majú problémové nechty, máme pre vás dobrú správu.

 

Exkluzívny dizajn docielite modelovaním umelých nechtov, ktoré sú plnohodnotnou náhradou a navyše skvele vyzerajú. Umelé nechty sa modelujú akrylovým alebo gélovým systémom. Základom modeláže gélových nechtov sú kvalitné uv gély, umelé tipy, podporné prípravky na nechty a ostatné doplnky. Uv gély sú najrozmanitejším prvkom modeláže, keďže si môžeme vyberať zo stoviek druhov, farebných odtieňov a rôznych dizajnových efektov. Sme limitovaní len vlastnou fantáziou. Uv gély modelujeme jednofázovým alebo viacfázovým systémom, pričom používame rôzne druhy napr. jednovfázový uv gél, kamuflážny, stavebný, základný či vrchný uv gél. Ďalej na modeláž potrebujeme uv lampu, v ktorej vytvrďujeme modelované nechty a následne ich ešte môžeme zdokonaliť zdobením.

 

Akrylové nechty sú na vypracovanie zložitejšie ale modelácia trvá kratšie, keďže akryl sám vytvrdzuje na vzduchu. Širokú ponuku akrylových práškov ponúka profesionálny eshop nechty.guru, ktorý má bohaté 20 ročné skúsenosti s nechtovým dizajnom. Skladom je 100 druhov farených akrylových práškov za dobré ceny. V tomto eshope nájdete všetko, čo potrebujete na dizajnovanie pre akrylové nechty. Nemusíte byť nechtová dizajnérka, stačí si kúpiť hotovú sadu na akrylové nechty pre domáce použitie a svoju manikúru zvládnete v pohodlí svojho domova.

Hodnotenie

Trendy gélové nechty
Hodnotenie 4.63 z 5
Počet hlasov 8
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma