TVAR-EX Tajomstvo úspechu

Tvarovky a pružiny

30.10.2015 | ALIME, s.r.o.

Nie každému podnikateľskému zámeru sa podarí uspieť, pretože mnoho problémov a rôznych dôvodov, ktoré sa na ceste v zavádzaní nového produktu, či služby postavia do cesty, sú jednoducho neprekonateľné. Neprekonateľné? Neriešiteľné? Takto sa to nedá? Presne toto je cesta, ktorou sa TVAR-EX nevybral a preto sa od svojho založenia v r. 2003 vypracoval na popredného dodávateľa v segmente výroba tvaroviek a pružin. V čom tkvie tajomstvo úspechu firmy TVAR-EX? Prečo sme si vyslúžili tak skvelú, reputáciu v našom segmente a medzi zákazníkmi?

 

Nebojíme sa nových výziev

TVAR-EX je firma, ktorá hľadá výzvy a možnosti konštrukčných riešení za každých okolností. Individuálny prístup a posudzovanie jednotlivých požiadaviek zákazníka, či navrhnutej projektovej dokumentácie je pre firmu TVAR-EX absolútnou prioritou. Naše tímy kvalifikovaných, vysokoškolsky vzdelaných odborníkov kriticky analyzujú tie najmodernejšie riešenia, ktoré potom diskutujú s výrobnými špecialistami tak, aby čo najviac vyhoveli predstavám zákazníka a jeho požiadavkám na daný produkt, či už máte záujem o skrutné pružiny alebo akekoľvek iné. Inovácia, pokrok, schopnosť vyriešiť každý konštrukčný problém, vytrvalosť pri problematických konštrukčných riešeniach privádza našich zákazníkov opätovne za nami a to je pre nás to najvyššie ocenenie.

 

Pracujeme s kvalitou a kvalitne

Ono by to vlastne ani inak nešlo. Len skĺbenie dynamického, kreatívneho pracovného tímu s  najmodernejším výrobným procesom z tých najkvalitnejších, certifikovaných materiálov Vás môže doviesť k spoľahlivému a vysoko kvalitnému produktu. TVAR-EX túto filozofiu pochopil a preto poskytuje svojim zákazníkom v segmente predaj pružin a tvaroviek dokonalý produkt, ktorý podlieha prísnym technickým normám. Najmodernejšie výrobné postupy umožňujú kusovú, ale i sériovú výrobu z tých najrôznejších druhov materiálov od popredných dodávateľov na európskom trhu. 

 

 

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma