Tvoríme PJURE  interiéry!

Tvoríme PJURE interiéry!

Čistý priestor, čistý dizajn, čistá hlava

11.11.2014 | PJURE | www.pjure.eu

 

Hľadáme dušu priestoru v jednoduchosti, prirodzenej kráse a funkčnosti ukrytej do elegancie.

 

Uprednostňujeme skutočné materiály. Drevo má byť drevené, kameň prírodný, kov pevný, betón priznaný. Menej znamená viac. Minimalizmus neznamená chladný, ale čistý. Priestor, ktorý čaká kým ho naplníte Vaším životom.

 

Potrebujete nový priestor? Máte svoju predstavu a plány, ale neviete ako to celé spojiť?

 

Spojte sa s nami. Čím skôr. Najlepšie ešte pred samotnou kúpou. Dokážeme posúdiť stav nehnutelnosti, možnosti úprav, odhaliť skryté technické problémy a pripraviť celkový rozpočet pred začatím investície. Ušetríme Vám tak prostriedky a čas. A častokrát aj zbytočné sklamanie.

 

Ak plánujete stavbu nového priestoru, poproste svojho architekta, aby dôsledne vypracoval funkčnú dispozíciu interiéru a podľa nej nadimenzoval rozmery stavby. Alebo oslovte priamo nás už v tejto fáze. Vonkajší vzhľad domu je dôležitý. Najmä pre susedov. Ale vy budete žiť vo vnútri. Častokrát zažívame búranie priečok v novostavbách, alebo malé panelákové kúpeľne v nových rodinných domoch. Sú to Vaše peniaze. Šetrite ich.

 

Jedine vy poznáte Vaše finančné možnosti. Takisto poznáte Vaše sny a plány. Pripravte si vopred rozpočet! Rozpočet je najdôležitejší bod celého plánu. Počítajte s rezervou, buďte realisti a držte sa ho počas celého projektu. Zvážte, či máte dostatok kontaktov na overené realizačné firmy a dostatok času na ich organizovanie. Alebo zverte realizáciu do rúk nám. Väčšinou to dokážeme urobiť lacnejšie ako Vy a ešte Vám ušetríme čas a psychické zdravie.

 

Vymýšľame, kreslíme, klikáme!

Tvoríme funkčné návrhy a zabezpečujeme ich realizáciu.

 

Spracujeme projekt od štúdie až po realizáciu:

 

Vyriešime dispozície priestoru a vyťažíme z neho maximum.

Pripravíme Vám fotorealistické vizualizácie s doriešenými detailami a výslednou atmosférou. Navrhneme Vám nábytok a zariadenie na mieru.

Vypracujeme realizačný projekt na všetky dotknuté profesie a zariaďovacie prvky.

Vybavíme potrebné dokumenty, povolenia a zabezpečíme komunikáciu s úradmi. Zabezpečíme realizáciu, výrobu a dodanie zariadenia, autorský dozor.

 

Tešíme sa na Vás.

 

Prvý kontakt, dopyty:

 

Mobil:+421 908 603 312

E-mail: info@pjure.eu

Navštívte nás aj na Facebooku.

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma