Ubytujsa.sk

Ubytujsa.sk

letné ubytovanie pri termálnom kúpalisku - THERMAL CORVINUS Veľký Meder, Vadaš Štúrovo, Thermalpark Dunajská Streda, Patince

29.04.2014 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Dni sa predlžujú a noci krátia. Horúci vzduch a pálivé slnko – leto sa blíži kozmickou rýchlosťou. Len ťažko sa bude dať odolať ochladeniu pri vode. Priaznivé počasie vyláka von všetkých vyznávačov vodných športov a kúpania na kúpaliskách, ktorých je nespočetné množstvo roztrúsených po celej krajine. Mnohé tajné tipy čakajú, kým ich objavíte. My sme ich pre Vás objavili a pripravili Vám prehľad niekoľkých z nich spolu s typmi na výborné ubytovanie, aby ste unavený od slnka a vody nemuseli cestovať späť domov.

Prvým z nich je THERMAL CORVINUS Veľký Meder s vodou, ktorá má blahodarné účinky na choroby pohybového ústrojenstva. Ponúka návštevníkom pestrú paletu služieb, deväť bazénov s teplotou vody od 25-37 °C a animačné programy pre deti.  Oddýchnite si po slnku v saune, wellnes, soľnej bani, či morskom kúpeli a ubytujte sa miestach, ktoré sa nachádzajú neďaleko – Hotel Garni Elenka***Penzión Rubín**, Apartmán Aphrodite či Chata Kosár.

Letnú sviežosť ponúka aj Vadaš Štúrovo - právom slávny aj za hranicami Slovenska. Rekreačný komplex s kapacitou nad 10.000 návštevníkov, obnovenými bazénmi rôznej veľkosti, masážnym bazénom i krytou plavárňou či jedinečným bazénom s umelým vlnobitím. Okrem ubytovania priamo v komplexe Vám odporúčame Hotel Thermal***, Penzión Welya***, Apartmány Aqua**Chaty Štibrányi***.

Tretím v poradí v našom zozname je Kúpalisko Podhájska – malé slovenské more. Slaná voda priaznivo pôsobí pri ochoreniach kĺbov, chrbtice, dna či reumatizme a dokonca pri problémoch dýchacích ciest.  Buďte jedným z mnohých návštevníkov wellness centra Aquamarin, pre ktorých je tu mnoho zariadení ponúkajúcich ubytovanie v Podhájskej ako napríklad penzióny 3galeria, Karen, Adria či Termál**.

Kúpalisko, ktoré otvorí v tomto roku svoje brány pre verejnosť je kúpalisko Patince – kúpeľné stredisko s liečivým termálnym prameňom a novým tobogánovým svetom. Svojimi službami i okolím je ako stvorené na rekreáciu, relaxovanie i aktívny oddych. Ubytujte sa v oblasti najdlhšieho slnečného svitu na Slovensku vo Wellness Hotel****, Penzión Bonaparte a Korzika** a v nádhernej chatovej osade – Family Resort**.

Posledným z našich tipov je Thermalpark Dunajská Streda. Na ploche 18 hektárov sa nachádza 10 bazénov s liečivou termálnou vodou, bezbariérovým wellness komplexom a pohyblivým sedadlom do vody pre osoby s invalidným vozíčkom. Doprajte si hlavné lákadla tohto komplexu - početné pestré vodné atrakcie, relaxačný bazén či dobre známy veľký tobogan a využite ubytovanie v Dunajskej Strede priamo v Apartmánoch Gabika*, Fülleová*, JuviannNika**.

Tak čo poviete na našu ponuku? Snažili sme sa myslieť na všetkých. Na svoje si prídu milovníci vody, vodných športov, plávania,  či čľapkania sa vo vode, taktiež vyznávači leňošenia a chytania bronzu.

Mapa Slovenska je husto popretkávaná sieťou vynikajúcich kúpalísk vyhľadavanými i zahraničnou verejnosťou, je škoda ich nenavštíviť, keď sme domáci - dovidenia pri vode!

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma