Ubytujsa.sk

Ubytujsa.sk

Slovensko

22.04.2014 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Onedlho prichádza leto a nás čakajú 4 mesiace plné slnka, vody a turistiky, tak prečo ich nestráviť na Slovensku? Je to krásna krajina.  Od vysokých hôr až po rozľahlé nížiny, vo svojich zákutiach ukrýva mnoho miest, ktoré jednoznačne treba navštíviť. Ste milovníci turistiky? Poďte preskúmať všetky vyznačené chodníky a trasy v najkrajších slovenských horách či už pešo alebo na bicykli. Vystúpte na štíty, prebádajte hlboké jaskyne, navštívte príťažlivé tatranské mestá, okúpte sa v obľúbenom Aquacity vodnom parku a vyberte si z množstva zariadení ponúkajúcich ubytovanie vo Vysokých Tatrách.

Presuňme sa do skutočného srdca Slovenska. Región Liptov je v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších slovenských regiónov nielen pre obľúbené Nízke Tatry, ale pre čoraz viac vyhľadávané kúpanie na Liptove. Liptovská Mara, Gino Paradise Bešeňová či aquapark Tatralandia víta milovníkov všetkých vodných športov a súčasne ponúka kvalitné ubytovanie na Liptove.

A čo tak najsevernejší región Slovenska? Územie, ktorého krásy sa nedajú prejsť za jeden deň. Spolu so SpišomGemerom a Liptovom patrí Orava k najobľúbenejším slovenským regiónom. Ubytovanie na Orave, v dreveniciach zasadených do neporušenej prírody vo Vás pocit spätosti s prírodou a rekreačné vyžitie ešte umocní. Pozrite si Oravský zámok, najsevernejší bod Slovenska – Babiu Horu alebo sa pridajte k odvážlivcom, ktorí splavujú divokú rieku Orava.

Hľadáte osvieženie počas horúcich letných dní a chcete sa vyblázniť pri vodných športoch? Zavítajte na jednu z priehrad, ktoré sú na to ako stvorené. Oravská priehrada, Zemplínska Šírava  či už spomínaná Liptovská Mara, kde nájdete ubytovanie všetkých kategórií od kvalitného hotela až po ubytovanie v chate.

Navštívte aj veľkomestá a spoznajte ich zaujímavú históriu a čaro dnešných moderných prvkov. Dlhé roky je najnavštevovanejšie mesto práve Bratislava. Prehliadka Starého Mesta s obľúbenou pamiatkou  Michalskou Bránou, Slovenskú filharmóniu alebo Dóm svätého Martina. Nad mestom sa týči Bratislavský hrad a vedľa leží budova Národnej rady Slovenskej republiky. Mesto disponuje množstvom hotelov a ubytovacích zariadení, kde môžete stráviť príjemný pobyt. Ubytovanie v Bratislave je praktické, všetko čo potrebujete, máte neustále na dosah.

Slovensko je plné kultúrnych pamiatok a zaujímavostí, ktoré sa oplatí vidieť a spoznať. Od Slovenskej národnej galérie v Bratislave, cez Slovenský orloj v Starej Bystrici, cez Dobšinskú Ľadovú Jaskyňu, Spišský hrad až po Dóm svätej Alžbety v Košiciach. Ak Vás objavovanie krás Slovenska vyčerpá, dobite stratenú energiu v hoteloch či útulných penziónoch, ktorými je táto malá, ale zaujímavá krajina v srdci Európy posiata. Ubytovanie na Slovensku je ideálna voľba pre turistov, rodiny s deťmi ale aj fajnšmekrov a pôžitkárov.

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma