Upratovanie domácnosti

Upratovanie domácnosti

Venujte svoj voľný čas rodine a koníčkom a starostlivosť o domácnosť nechajte na nás.

24.09.2014 | HomePro | www.homepro.sk

Hľadáte profesionálny upratovací servis pre Vašu domácnosť? Chcete ušetriť čas strávený domácimi prácami na užitočnejšie veci?

 

HomePro má stály team šikovných gazdiniek, ktoré vás dokážu odbremeniť od pravidelných povinností spojených s upratovaním v domácnosti. Použijú buď vaše alebo vlastné čistiace prostriedky podľa vašej požiadavky a vyriešia všetky čistiace a upratovacie práce za vás. Pred nacenením pravidelných prác vás navštívi naša supervízorka, ktorá si obhliadne vašu domácnosť, spoločne s vami stanoví presný rozsah prác a na jeho základe vám pripraví cenovú ponuku šitú na mieru. Pri pravidelných prácach ich supervízorka námatkovo kontroluje a pravidelne s klientom komunikuje ohľadom spokojnosti, alebo prípadných návrhov na zlepšenie niektorých postupov pri upratovacích prácach. Spravidla dva krát do roka našim pravidelným klientom poskytujeme na základe samostatnej cenovej ponuky generálne upratanie domácnosti, ktoré je hĺbkovejšie a detailnejšie ako pravidelné upratovanie. Spravidla obsahuje aj umytie okien, okenných rámov a parapetov, hĺbkové čistenie kuchynskej linky, kúpeľní a záchodov a ošetrenie nábytku – všetky tieto práce naviac sú samozrejme vopred odsúhlasené klientom. Pravidelní klienti od nás dostanú na konci mesiaca faktúru s dátumami jednotlivých uprataní kvôli kontrole a s rozpisom prípadných prác naviac, vopred odsúhlasených klientom.

 

Potrebujete pomoc v domácnosti? Pravidelné alebo jednorazové upratanie vášho rodinného domu alebo bytu? Obráťte sa na našu infolinku na telefónnom čísle 0850 232 404 alebo nám napíšte na info@homepro.sk a radi pre vás pripravíme cenovú ponuku na upratovacie práce.

Strávte radšej svoj voľný čas s rodinou
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
SPONZOROVANÉ ODKAZY