Úspešní mladí podnikatelia

Úspešní mladí podnikatelia

Prinášame ti inšpiráciu na ceste k tvojim snom.

31.10.2017 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Tento článok prináša niektorých mladých ambicióznych ľudí, ktorí sú jednými z najmladších podnikateľov. Dúfam, že ťa inšpirujú a pomôžu ti uvedomiť si, že nikdy nie je príliš skoro na to, aby si mohol nasledovať svoje sny.

 

Catherine Cook(15 rokov) 

 

Vytvorila spolu s bratom MyYearbook.com, čo je online verzii ročenky osoby. Bol spustený a neskôr zlúčený s podporovanou webovou stránkou, ktorá umožňuje používateľom uverejňovať a robiť online kvízy.

 

Willow Tufano (14 rokov) 

 

Pracuje v oblasti nehnuteľností. V čase recesie si za pomoci matky kúpila dom, a za menej ako rok ho prenajímali za 700 dolárov mesačne.

 

Fraser Doherty (14 rokov) 

 

Začal robiť džemy z receptov svojej babičky, neskôr si prenajal továreň a vyrábal vo veľkom. Jeho výrobky získali priestor v 184 predajniach a odvtedy predaj rástol po celej Európe. 

 

Jack Kim 

 

Je teenager zo Seattle, ktorý založil Benelaba, vyhľadávač, ktorý generuje darcovstvo.

 

Hart Main (14 rokov) 

 

Prišiel s myšlienkou pánskych vonných sviečok. Dostupné vône zahŕňajú: táborák, fajku, slaninu, piliny, čerstvú rezanú trávu a ďalšie. Značka ManCans sa stala populárnou.

 

Cameron Johnson (9 rokov) 

Získal tisíce dolárov predávaním kariet prostredníctvom svojej spoločnosti. Neskôr investoval do svojho internetového obchodu. 

 

Charlotte Fortinová 

Sa rozhodla otvoriť svoj vlastný podnik nazvaný Wound Up. Inšpirovaná niektorými malými funky butikmi v Kalifornii, bol Wound Up otvorený ako obchod s odevmi pre ženy vo veku od 18 do 40 rokov. Obchod zahŕňa blúzky, šortky, sukne a šaty. 

 

U týchto inspirujúcich mladých majiteľov podnikov môžeš vidieť, že nezáleží na tom, ako starý či mladý si, ani na tom, aký veľký alebo malý je tvoj nápad. Úspech možno dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Všetko, čo musíš urobiť, aby tvoje podnikateľské nápady kvitli, je nájsť nejakú podporu a vložiť do toho všetko.


 

 

Celý článok čítaj tu: Úspešní mladí podnikatelia

 

 

 

 

 

 

Hodnotenie

Úspešní mladí podnikatelia
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma