Užitočné módne tipy pre každú dámu

Užitočné módne tipy pre každú dámu

Adiva.sk ponúka užitočné módne tipy pre každú ženu

20.07.2014 | DEINA s.r.o. | www.adiva.sk

Žiadna z nás nemôže za to, aká sa narodila a nie vždy sme so sebou 100% spokojné. Ale také sme už my, ženy, a ťažko sa na tom niečo mení. Každá žena by si však mala zvážiť samú seba a z času na čas popracovať na ,,resete" aj v tých najbanálnejších veciach. Dynamická Adiva Vám prináša pár dobre mienených rád, ktoré Vám napovedia, ako vyberať dámske odevy a doplnky tak, aby Vám prinášali nielen radosť, ale aj pohodlie a pocit neodolateľnosti.

 

Raz čas si upracte šatník (možno v ňom nájdete niečo, na čo ste zabudli, ale teraz sa Vám to perfektne hodí,) poprípade ho doplňte o nové šaty, ktoré však budú stotožnené s Vaším štýlom.

Nebojte sa nových vecí či výziev a pokojne začnite kombinovať retro kúsky s novými trendami. Možno sa Vám podarí  ,,nakopnúť,, svojskú inakosť.

Starajte sa o seba a svoj zovňajšok. Nezabúdajte najmä na to, že aj v teplákoch a tričku môžete vyzerať dobre, len sa musíte posnažiť. Výberu kabelky venujte patričnú pozornosť. mala by byť univerzálna, nie príliš prekombinovaná, aby ste ju mohli doladiť s viacerými kúskami z Vášho šatníka. Do dobrej kabelky sa oplatí investovať a je lepšie mať jednu kvalitnú, ako niekoľko rozpadajúcich sa ,,fejkov"

Váš šatník by mal obsahovať pár základných kúskov, od ktorých môžete odvíjať svoje outfity (slávnostné nohavice a sukňu v bielej a čiernej farbe, letné šaty či varianty do vyberanej spoločnosti...)

Kupujte si iba také oblečenie, ktoré Vám pristane, a v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Je samozrejmé, že Vaše srdce občas zatúži po najnovšej módnej vychytávke, ale ak na ňu nie ste stavaná, tak sa je zrieknite. Ušetríte si tak sklamanie a hnev.

O svoje oblečenie sa starajte! A to minimálne tak ako o seba. Neberte ho len ako kus látky či materiálu, ale dbajte na jeho čistotu a dobre zaobchádzanie.

Nakupujte s rozumom. Nevyhadzujte peniaze na zbytočne predražené kúsky. Väčšina oblečenia sa dá kúpiť za rozumnú cenu, ak viete, kde máte nakupovať. Prejdite si radšej viac obchodov, porovnajte ceny a až potom nakupujte. Jedinečné novinky Vám ponúka napríklad www.adiva.sk

Celkový outfit doladíte kabelkou a vkusnými topánkami. Aj pri topánkach platí, že je lepšie mať jedny kvalitné, ako plnú skriňu rozpadávajúcich sa črievičiek.

 

Nuž a posledná rada na záver - starajte sa o svoj šatník tak, aby ste sa zaň nemuseli hanbiť, keď Ván niekto vyzve ,,ukáž mi svoj šatník a ja ti poviem, kto si"

Hodnotenie

Užitočné módne tipy pre každú dámu
Hodnotenie 4.85 z 5
Počet hlasov 20
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma