Užitoční pomocníci v domácnosti

Užitoční pomocníci v domácnosti

Mikrovláknové utierky Vám podajú pomocnú ruku v každej situácii

07.04.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Každá žena si raz za čas, povedzme raz za týždeň naplánuje veľké upratovanie. Niektorá sa k tomu stavia ako určitá forma odreagovania, iné túto činnosť moc nemajú rady. Samozrejme k tomu, aby dosiahli maximálny výsledok potrebujú množstvo pomocníkov. Nech už ide o rôzne čistiace prostriedky, handry, utierky, hubky alebo špongie.

 

Práve s týmto príslušenstvom sa troška budeme zaoberať. Utierky používame snáď každý deň, vždy je čo utrieť či upratať. Veľmi obľúbenými sú mikrovláknové utierky. Tieto utierky majú výborné vlastnosti a nemusíte v kombinácii s nimi používať čistiace prostriedky. Hravo si poradia s prachom, špinou, mastnotou či baktériami.

 

Majú rozličné možnosti použitia. Môžu sa používať suché, vlhké ale aj mokré. Sú vhodné na čistenie rôznych povrchov v domácnosti ale aj v automobile. Navyše sú ideálne, keď sa kombinujú s nano ochranou. Dajú sa využiť pred nanesením nano ochrany alebo potom na následnú starostlivosť o ošetrený povrch. A to všetko bez použitia čistiacich prostriedkov.

 

Spoločnosť NanoProm popri inovatívnych produktoch ponúka aj rôzne mikrovláknové utierky. Navštívte stránky spoločnosti a vyberte si podľa vlastného výberu. Okrem mikrovláknových utierok nájdete aj iné užitočné produkty ako hubky, špongie či brúsiace kotúče. Čistenie a ošetrenie domácnosti alebo auta bude pomocou produktov od NanoPromu oveľa jednoduchšie a kratšie.

Utierka z mikrovlákna Professional Lacquer
Mikrovláknová utierka Alpin

Hodnotenie

Užitoční pomocníci v domácnosti
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma