Vaša reklama a tlač, reklamné predmety na jednom mieste

Vaša reklama a tlač, reklamné predmety na jednom mieste

Množstvo služieb, ktoré využijete pri propagovaní svojej firmy.

07.08.2017 | Xtra Slovakia s.r.o. | www.vasareklama.sk

Určite ste sa stretli pri propagovaní svojich výrobkov, alebo služieb s nutnosťou zabezpečiť tieto veci na viacerých miestach. Či už ide o návrh, následne o realizáciu výroby reklamy.

 

Xtra Slovakia, poskytuje všetky služby spojené s reklamou vašej firmy na jednom mieste. Od návrhu a vytlačenia vizitky až po návrh a tlač veľkoplošných formátov - billboard, baner.

 

Pri tlačení používame takmer všetky dostupné technológie: veľkoformátová latexová tlač, potlač textilu rôznymi technológiami, digitálna hárková tlač, sietotlač, tampónová tlač, sublimačná tlač, živicové epoxy, ofsetová tlač, laser, výšivka, lisovanie textilu, veľkoplošné laminovanie, rezací ploter, razba, flexotlač a výpal.

 

Tieto technológie sa využívajú vo všetkých našich službách: výroba reklamných predmetov a ich finalizácia, potlač textilu, tlač kalendárov a diárov, polepy áut, výroba tabúľ a banerov, rezaná reklama.

 

Reklamné predmety.

 

Najpožadovanejšou službou je predovšetkým predaj reklamných predmetov a ich úprava na mieru pri ich potlači. V našich katalógoch si môžete vybrať tisícky reklamných predmetov, ktoré dovážame z celého sveta a následne v kombinácii s rôznou formou brandovania reklamných predmetov v našej vlastnej tlačiarni a reklamnej výrobe vám vieme poskytnúť komplexnú službu ich finalizácie. Vaša drobná pozornosť vo forme reklamného predmetu venovaná potenciálnemu, resp. existujúcemu zákazníkovi pomáha zlepšovať vzťahy a budovať loajalitu voči vám. Všetky naše ponuky na reklamné predmety si môžete pozrieť z pohodlia kancelárie, alebo domova na našich webových stránkach, kde máme uvedené rôzne katalógy.  

 

Kvalitné návrhy a realizácia polepov áut.

 

Ďalšou veľmi požadovanou službou z nášho celého portfólia sú polepy áut. Vaše autá sú veľmi dobre viditeľnou pojazdnou reklamnou plochou. Grafické oddelenie vám spracuje grafický návrh polepu auta podľa predstáv, zdodaných podkladov, resp. necháte grafický návrh v plnom rozsahu na nás. Vykonávame čiastočné polepy áut, celopolep alebo polep skla auta. Pracujeme len so značkovými fóliami a aplikačnými prostriedkami 3M, ORACAL, AVERY.

 

V našej vlastnej tlačiarni a reklamnej výrobe dbáme hlavne na kvalitu, včasný termín realizácie a doručenia k vám na základe vopred dohodnutých požiadaviek. 

Hodnotenie

Vaša reklama a tlač, reklamné predmety na jednom mieste
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 9
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma