Veľtrhy, workshopy, prednášky a iné eventy  pre študentov

Veľtrhy, workshopy, prednášky a iné eventy pre študentov

Kalendár podujatí a udalostí pre študentov a brigádnikov je užitočná pomôcka ako nájsť zaujímavé podujatia v okolí

07.04.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Od apríla môžu užívatelia portálu Brigada.sk nájsť prehľadný zoznam všetkých zaujímavých podujatí pre študentov a brigádnikov. Kalendár podujatí pre študentov má pomôcť študentom nájsť eventy, ktoré ich zaujímajú a zároveň im môžu pomôcť v takých oblastiach ako sebavzdelávanie, motivácia, získavanie zručností, či hľadanie brigády. Pracovné veľtrhy, prednášky, konferencie, workshopy, ale aj besedy, či semináre môžete nájsť na jednom mieste v prehľadnom zozname.

 

Pri každom podujatí je tiež uvedená aj cena vstupného (obyčajne sú podujatia bezplatné alebo s výraznými študentskými zľavami), miesto konania podujatia, organizátor a tiež aj webstránka podujatia, resp. odkaz na udalosť na FB.

 

Pracovné veľtrhy

Pracovné veľtrhy sú študentmi a nezamestnanými ľuďmi veľmi vyhľadávané. Aby vám už neušiel žiadny pracovný veľtrh, v kalendári nájdete podľa dátumu zoradené všetky pracovné veľtrhy, ktoré sa budú na Slovensku konať. Môžete si samozrejme vybrať aj vašu lokalitu, ak viete, že nebudete chcieť cestovať niekam ďaleko.

 

Workshopy

V našom zozname nesmú chýbať workshopy, ktoré sú dôležitou súčasťou pre prípravu na budúce zamestnanie. Na rôznych workshopoch sa študent, či brigádnik učí dôležité zručnosti, ktoré neskôr bude využívať v práci, ale aj osobnom živote. 

 

Konferencie

V kalendári podujatí nájdete tiež zaujímavé konferencie. Za účasť na konferencii sa obyčajne platí vstupné, no v každom prípade ide o veľmi dobrú investíciu. Na konferenciách, ktoré obyčajne trvajú celý deň, postupne vystupujú rôzni spíkri - odborníci, ktorí sprostredkúvajú informácie, s ktorými sa tak ľahko nestretnete. Ide o veľmi cenné informácie, ktoré vám veľmi pomôžu v práci aj v bežnom živote.

 

Diskusie s odborníkmi

Veľmi zaujímavé pre mnohých ľudí sú aj diskusie na rôzne témy s oborníkmi z praxe. Možnosť dostať odpovede od týchto ľudí nemáte každý deň, preto by bola škoda túto možnosť nevyužiť. Diskusie sa konajú pomerne pravidelne a v našom kalendári nájdete bohatý zoznam takýchto debát. Stačí si len vybrať tému, ktorá vás zaujíma. Takéto diskusie sú spravidla bezplatné.

 

Iné eventy pre študentov a brigádnikov

Okrem spomínaných eventov v kalendári môže užívateľ nájsť aj ďalšie podujatia ako sú semináre, prednášky, festivaly, a tiež bezpochyby aj udalosti z kategórie zábavné.

 

Zoznam podujatí je pravidelne aktualizovaný. Už teraz je v ňom možnosť nájsť podujatia na celý mesiac apríl / 2014.

 

 

 

 

Hodnotenie

Veľtrhy, workshopy, prednášky a iné eventy pre študentov
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma