Veselé ponožky pre kreatívnych ľudí

Veselé ponožky pre kreatívnych ľudí

Pomocou ponožiek môžete ukázať seba, svoju individualitu, osobnosť a životné postoje. Znie to dramaticky a bláznivo?

19.02.2019 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Záleží od toho, ako sami ponožky vnímate. Môže ísť o nevyhnutnosť, obyčajné jednofarebné kúsky. Alebo o okno do vašej osobnosti. Pomocou ponožiek môžete ukázať seba, svoju individualitu, osobnosť a životné postoje. Znie to dramaticky a bláznivo? Nová štúdia ukázala, že šialené a bláznivé ponožky, ukážu nielen veľa o vás ale aj o tom, ako vás vidia ľudia.

Ukážte svoj potenciál

Oblečenie už dávno nie je len nevyhnutnosťou. Dnes jeho prostredníctvom ukazujeme svoju osobnosť. Ponožky sa netešia veľkej pozornosti, hovejú si na samom spodku nášho outfitu, sú takmer bezvýrazné. Ukryté pre zvedavými očami ľudí. Môžeme na nich ale pozerať aj ináč. Ako na potenciálny kúsok, ktorý môže ukázať záblesk našej osobnosti tomu, kto si ich všimne.

Čo vtipné ponožky povedia o vás?

Podľa štúdie zverejnenej v časopise Journal of Consumer Research sú vraj nekonvenční ľudia často vyššie postavení a kompetentnejší ako tí, ktorí sú sa obliekajú v súlade s normami.

Takže čo hovoria o vás neónové či dúhové ponožky s rozmanitými motívmi? Ľudia, ktorí nosia veselé ponožky, sú vnímaní ako úspešní, kreatívni a inteligentní. Ako ľudia s potenciálom.

Prečo si obliecť veselé ponožky?

Bláznivé ponožky vyhlasujú do sveta, že rád vytŕčate z davu, hovoria o vašej odvahe a osobnosti. Vďaka ponožkám bude váš outfit vždy vyzerať sviežo, inak a elegantne. Chcete vyzerať ako džentlmen? Pokiaľ je vaša odpoveď áno, mali by ste nosiť bláznivé ponožky. Tento jednoduchý doplnok dotvorí váš vzhľad a upúta pozornosť. Samozrejme, buďte opatrný čo do motívov. Určite si neobliekajte ponožky s dinosaurami. Áno, chcete ukázať svoju extravaganciu a kreativitu, ale nechcete byť na smiech. Všetko primerane k veku a postaveniu.

Okrem ponožiek vám e-shop Dedoles ponúka aj ďalšie kúsky poznačené prírodou – mikiny s rôznymi motívmi či bavlnené tričká.

Hodnotenie

Veselé ponožky pre kreatívnych ľudí
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma