Virtuálne podnikanie v hlavnom meste

Virtuálne podnikanie v hlavnom meste

Služba s názvom virtuálne sídlo je v súčasnosti stále populárnejšia.

29.04.2016 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.gsgroup.sk

Jej výhody využívajú hlavne začínajúci podnikatelia alebo podnikatelia, ktorí k správe svojej firmy nepotrebujú žiadne firemné priestory. Poskytuje teda virtuálnu adresu pre spoločnosti, ktoré nemajú vlastnú nehnuteľnosť alebo by chceli mať adresu v hlavnom meste kvôli imidžu.

 

Čo presne služba obnáša?

Pri vzniku novej spoločnosti sa do Obchodného registra Slovenskej republiky musí uvádzať adresa firmy. Slovenská legislatíva umožňuje, aby ste namiesto skutočného sídla spoločnosti uviedli sídlo virtuálne. Vyplýva z toho niekoľko výhod. V prípade, že ste začínajúci podnikateľ, služba vám poskytuje jednoduchší rozbeh bez nutnosti platenia nájomného. Mesačné poplatky na správu virtuálnej adresy sa s mesačným nájmom v centre Bratislavy nedajú ani porovnať. Písať firmu na adresu svojho trvalého bydliska sa z viacerých hľadísk neodporúča. Ak je vaša spoločnosť už zabehnutá, virtuálna adresa môže okrem spomenutého imidžu uľahčiť prípadne zmeny podnájmu a papierovačky spojené so sťahovaním.

 

Ako je to s prichádzajúcou poštou na moje virtuálne sídlo?

Pošta, ktorá bude doručená na virtuálnu adresu je dvakrát do týždňa preposielaná na vami uvedenú adresu - adresu vášho trvalého bydliska, pobočku vašej firmy v inom meste a i.

 

Ak aj vy chcete Môj vlastný POBOX v Bratislave neváhajte, navštívte stránku www.globaloffice.sk a zíkajte viac informácií.

 

Hodnotenie

Virtuálne podnikanie v hlavnom meste
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma