Všade dobre, doma najlepšie. Skúste dovolenku na Slovensku!

Všade dobre, doma najlepšie. Skúste dovolenku na Slovensku!

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

16.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Väčšina Slovákov cestuje na  letnú dovolenku k „slovenskému moru“  do Chorvátska. Avšak veľa je nás aj takých, ktorí uprednostňujeme pred zahraničím krásy domova. Ak sa rozhodnete podporiť domáci cestovný ruch, jednou z možností je navštíviť najjužnejšie mesto Slovenska na hraniciach s Maďarskom – Štúrovo. Mesto ponúka mnoho kultúrnych a  historických pamiatok, ale hlavným lákadlom je Thermal Vadaš - najväčšie kúpalisko na Slovensku,  jedna z najvyhľadávanejších dovolenkových atrakcií. Pri oddychovaní v perličkovom bazéne nezabudnite svoj pohľad upriamiť aj na Ostrihomskú baziliku, patrí medzi najväčšie kostoly v Maďarsku.

 

Pre komfortne strávenú dovolenku je veľmi dôležité vybrať  si  ubytovacie zariadenie, ktoré váš pobyt spríjemní . Ponúkame hneď niekoľko tipov.

 

Ubytovanie Štúrovo, Penzión Elite  poskytuje kvalitné ubytovanie priamo v centre mesta, v blízkosti kúpaliska Vadaš. Komfortný penzión disponuje 8 apartmánmi a jednou izbou s nadštandardným vybavením.  Moderné  vybavenie apartmánov, príjemný personál, parkovanie pri vchode -  všetko je pripravené pre vaše pohodlie a príjemný pobyt.

 

Priamo v rekreačnom komplexe Vadaš Thermal sa nachádzajú Apartmány Westend. Sú ideálnym výberom pre všetkých, ktorí  si na dovolenke želajú viac súkromia. V každom apartmáne je vybavená kuchyňa, obývacia miestnosť  a pre lepšie vychutnanie príjemných letných večerov je k dispozícii malá terasa.

 

V novootvorenej časti kúpaliska Vadaš sa nachádzajú Chaty Štibrányi. Chaty svojím vybavením poskytujú príjemný oddych po dni strávenom na kúpalisku. Na svoje si prídu aj vaši najmenší, vďaka detskému ihrisku so šmýkačkou a hojdačkami pri chatách. Ak radi trávite letné večery grilovaním, ani počas vašej dovolenky sa svojho hobby nemusíte vzdať. K dispozícii je pojazdný gril s príslušenstvom na grilovanie, ktorý dodá vašej dovolenke tu pravú chuť a šťavu.

 

Uprednostňujete ubytovanie v hoteli? Skúste ubytovanie Štúrovo, Hotel Thermal, je súčasťou areálu kúpaliska Vadaš.  Nenechajte si  ujsť  výhľad z vyhliadkovej terasy hotela priamo na panorámu kúpaliska, ale aj na mohutné steny vznešenej Ostrihomskej baziliky. Hotel má pre svojich klientov pripravené rôzne pobytové balíčky, ktoré vám umožnia užiť si dovolenku presne podľa vašej chuti, stačí si iba vybrať ten správny pre vás. K dispozícii sú romantický balík, relaxačný, športový balík či balík senior.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si  dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Všade dobre, doma najlepšie. Skúste dovolenku na Slovensku!
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma