VŠETKO O LODIACH & JACHTINGU - PREDAJ - KÚPA - PORADENSTVO

VŠETKO O LODIACH & JACHTINGU - PREDAJ - KÚPA - PORADENSTVO

PREDAJ LODÍ, PLACHETNÍC, MOTOROVÝCH ČLNOV, VODNÝCH SKÚTROV A LODNÝCH MOTOROV

11.04.2016 | Branislav Šťastný - BRAST | www.lode24.eu

PREDAJ LODÍ A JÁCHT

 

Chcete kúpiť, alebo predať loď, jachtu, motorový čln, plachetnicu, vodný skúter, nafukovací čln, lodný motor, lodný príves, alebo lodné príslušenstvo? U nás nájdete prehľad firiem, ktoré pôsobia na našom trhu a zaoberajú sa ich predajom.

 

Dovoľte mi, aby som Vás informoval o našej veľmi obľúbenej a navštevovanej Česko – Slovenskej webovej stránke s viac, ako 10 ročnou tradíciou, zameranou na vodné športy, predaj a kúpu lodí, lodných motorov a príslušenstva... 

Našim návštevníkom prinášame stále nové informácie ohľadom lodí, lodného príslušenstva, charteru lodí, poistenia, servisu lodí a motorov, tiež nových zákonov, pravidiel plavby a aktualít.

 

Budeme veľmi radi, ak navštívite našu web stránku a prispejete svojimi poznatkami, radami, informáciami, alebo odporučeniami, prípadne sa stanete našim partnerom. Radi Vám poskytneme priestor na prezentáciu Vašej firmy.

 

Vieme Vám veľmi profesionálne odprezentovať Vašu spoločnosť a jej aktivity. Na našej stránke máme pre Vás vyčlenenú špeciálnu časť "PREDAJCOVIA A SLUŽBY", kde bude mať Vaša firma vlastný priestor v časti podľa Vašich predstáv, s popisom Vašej spoločnosti, jej históriou, kontaktnými údajmi a odkazom na Váš web + neobmedzené množstvo inzerátov.

 

Staňte sa našim tiež fanúšikom na našom facebooku

 

https://www.facebook.com/lode24.eu/?ref=hl a získavajte tak aktuálne informácie z našej stránky.

 

Navštívte našu stránku www.lode24.eu, alebo pre viac informácii nám napíšte na info@lode24.eu.

 

Náš Česko – Slovenský inzertní portál Vám přináší inzerci zaměřenou na prodej lodí, motorových člunů, plachetnic, jachet, vodních skútrů, nafukovacích člunů, lodních motorů, lodních přívěsů a příslušenství. Ale to hlavní, co chceme všem návštěvníkům přinášet jsou užitečné rady při řešení problémů ohledně lodí, motorů, servisu a prodejců lodí. Také chceme přinést užitečné informace o možnosti kotvení v různých lokalitách, kalendář zajímavých akcí, doporučit zajímavá místa a …

www.lode24.eu
 

Hodnotenie

VŠETKO O LODIACH & JACHTINGU - PREDAJ - KÚPA - PORADENSTVO
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma