Vtedy na Ranči u Bobiho alebo tisíc zážitkov na jednom mieste

Vtedy na Ranči u Bobiho alebo tisíc zážitkov na jednom mieste

Za oddychom a dobrodružstvom vedie veľa ciest, ale len jeden cieľ - Ranč u Bobiho. Prežite svoj príbeh o Divokom západe.

11.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.bobiranc.sk

Rezort, kde sa splnia tajné sny malých aj veľkých o živote kovbojov. Miesto, kde pocítite atmosféru Divokého západu a zároveň nájdete všetko pre dobrodružstvo a oddych pod jedným širákom. Svet sa točí stále rýchlejšie. Spomaľte na Ranči u Bobiho! Každodennému životu je dnes príroda vzdialená. Preto je už len poloha ranča obklopená krásnou romantickou krajinou v okolí rieky Hron predurčená k stráveniu relaxačného či zážitkového pobytu. Len vy si určíte, po čom vaša duša a fantázia túžia.

Kone v hlavnej úlohe

Rezort splní predstavy o fantastickej rodinnej dovolenke. A kde začať? Čo by to bol za ranč bez koní. Ak ste skúseným jazdcom alebo ste doposiaľ jazdili na koni len v krajine predstáv, pre každého z vás tu vytvoria na mieru ten správny kurz jazdenia.

Deti na prvom mieste

A pretože deti sú najväčší nadšenci Divokého západu, sú tu malí rančeri viac ako vítaní. Na ranči myslia nielen na ich zábavu ale i na pohodlie a bezstarostný pobyt rodičov. Deti sa vyšantia vo vonkajšom bazéne, užijú si bez obmedzení všetky lákadlá gazdovského dvora so zvieratkami, vybláznia na detskom ihrisku, zahrajú tenis, minigolf, zajazdia na bicykli a zaženú hlad v reštaurácii pri starostlivo pripravovanom detskom menu. Na všetky ostatné želania a nápady detí v pozore čaká personál. Spokojní detskí návštevníci potvrdia, že je to ideálne miesto pre usporiadanie detských akcií v podobe školy v prírode, školských výletov či táborov. Neporovnateľnou a jedinečnou výhodou ranča sú všetky atrakcie na jednom mieste.

Dospelí vítaní

Je prioritou rezortu, aby veľkí kovboji na chvíľu zabudli na čas a bežný život nechali za jeho bránou. A pretože oddych nemusí znamenať ničnerobenie, odporúča sa vyskúšať všetko – minigolf, ruské kolky, jedinečný bowling v lete aj v zime, profesionálny tenisový kurt s umelou trávou a večerným osvetlením vhodný aj na organizáciu pravidelných tenisových tréningov, plážový volejbal či nohejbal, vonkajší bazén, stolný tenis, futbal, šípky, biliard či bicykle. Adrenalín s kulisou prírody zabezpečia štvorkolky, ktoré sú vhodnou alternatívou dobrodružstva pre moderného kovboja. A pretože aj Divoký západ má svoje pravidlá, šerif po celodennej aktivite odporúča relax vo wellness svete – sauna, vírivka, masáže pre každú unavenú dušu a telo podľa chuti a nálady.

Každá svadba originál

To nie je ani zďaleka všetko, čo vás na ranči určite poteší. Čo tak ujsť na celý svadobný víkend na ranč? Ochotne ponúknu všetky skúsenosti a nápady s jeho organizovaním. Poloha ranča zaručí dokonalé súkromie. Dokážu zabezpečiť kompletný balíček služieb pre svadbu či inú súkromnú oslavu – tematicky ladenú výzdobu, program, slávnostnú tabuľu, koláče, torty, kaderníčku, kozmetičku, fotografa, DJ – a poskytnúť v neposlednom rade chladiarenské boxy. Aký by to bol ranč bez jazdy na koči ťahanom koňmi? Nezabudnuteľná jazda na koči alebo na voze začína po okolí ranča, pokračuje popri rieke Hron cez dedinku Nový Tekov, späť do areálu ranča. Koč ťahaný párom krásnych koní je netradičným tipom pre chvíle bezstarostnej pohody. Jazdu na koči môžete absolvovať v letných aj v zimných mesiacoch.

Firemné akcie na mieru

Neformálnu atmosféru ranča s istotou ocenia účastníci školení či firemných teambuildingov. Skúsený personál pomôže prispôsobiť každý detail školenia alebo seminára. Samozrejmosťou je možnosť usporiadania stolov, ako aj prípravy občerstvenia podľa želania. Plne k dispozícii sú 2 konferenčné miestnosti, WiFi a konferenčná technika.

Príďte sa presvedčiť o všetkom na vlasné oči.

 

 

 

Hodnotenie

Vtedy na Ranči u Bobiho alebo tisíc zážitkov na jednom mieste
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma