Výber detskej postele

Výber detskej postele

Rozprávkové detské postele

18.10.2017 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.detskapostel.com

Čakáte bábätko a chýba Vám postieľka? Máte doma malého škôlkara, ktorý túži po posteli v tvare auta alebo po posteli s kreslenou rozprávkovou postavičkou? Obchody ponúkajú širokú ponuku rôznych tvarov a veľkostí, rozkladacích detských postelí, postieľok pre bábätká. Ktorá je však tá pravá?

Každý rodič dbá už od malička na pohodlie a zdravie svojho dieťaťa. Zdravý spánok je tou najdôležitejšou súčasťou života a to nielen malých detí, ale aj dospelých.

Posteľ dotvára celkový dojem z detskej izby – väčšinou je to prvá časť nábytku, ktorú si každý v izbe všimne. Je dôležité, aby sa dieťa dobre cítilo vo svojej izbe a k tomu mu môže dopomôcť aj posteľ, ktorá bude podľa jeho predstáv. Už dávno sa do nevyrábajú len klasické drevené a kovové postele do detskej izby. Na trhu existuje nespočetné množstvo postieľok rôznych tvarov a veľkostí - požiarne auto alebo McQueen? Posteľ s Mickey Mousom alebo Snehulienkou? Klasická jednolôžková posteľ alebo rozkladacia? S úložným priestorom alebo bez? Dieťa môže mať postieľku presne podľa predstáv a cítiť sa výnimočne.

Veľkým trendom sú aj rozkladacie postele, ktoré nezaberajú veľa miesta, ale napriek tomu je možné ich rozložiť na dve samostatné lôžka. Tieto postele majú výhodu oproti klasickým jednolôžkovým posteliam, pretože nezaberajú toľko miesta ako dve postele a sú praktické. Tieto postele oceníte aj v prípade návštev, ktoré sa u Vás zdržia na niekoľko nocí a vy nemusíte rozmýšľať, kde sa všetci pomestíte a ako budete spať.

Ďalšou otázkou pri kúpe postele je, či kúpiť detskú posteľ s matracom alebo bez. Detská posteľ s matracom je v ponuke väčšiny obchodov, ale ku všetkým je možnosť vybrať si iný, taký, ktorý Vám bude vyhovovať. Príliš mäkké matrace spôsobujú nesprávne uloženie chrbtice, čo môže v budúcnosti viesť k potenciálnym zdravotným problémom. Na druhej strane na príliš tvrdých matracoch sa nepohodlne spí a Vaše dieťa bude vstávať nevyspaté.

Detská posteľ Filip Dub Sonoma
Detská posteľ Matrix
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma