Vyberte si ideálne lehátko na oddych

Vyberte si ideálne lehátko na oddych

Pohodlné masívne lehátka

16.06.2014 | Dynava s.r.o | lehatko.sk

 

Nevieme ako Vy, ale my sme pripravení vybehnúť k vode aj tento víkend. Opaľovací krém, jedlo, pitie a dobré čítanie máme zbalené, ale niečo chýba... Lehátko, aby sme si vychutnali výhľad či oddych v pohodlí! Predtým ako sa vyberiete na ďalšiu cestu k vode, piesku, na záhradu či kdekoľvek oddychovať, čítajte ďaľej a pomôžeme Vám vybrať lehátko práve pre Váš štýl.

 

Funkcie. Na výber máte lehátka bez, alebo s operadlom na ruky. Pre náročnejších máme lehátko s pohodlným poťahom, v ktorom nevylučujeme že si aj nezdriemnete. Všetky modely sú výškovo nastaviteľné a ponúkajú variabilný sklon, či už chcete sedieť alebo ležať. Lehátka sú ľahko skladovanteľné a nie zložité na prepravu. Ďalším plusom sú výmeniteľné poťahy, ktoré je možné prať v práčke. Zaujímavosťou lehátka je aj pohodlný podhlavník, či malá strieška proti silným slnečným lúčom.

 

Materiál. Konštrukcia lehátok je z čístého bukového masívu, čo má svoje výhody v pevnosti a aj manipulácia je ľahká. Oceľové rámy sú síce odolnejšie, ale menej odolné proti zhrdzaveniu a hliníkové rámy sa môžu ohnúť. Drevené rámy sa môžu zdať trochu ťažšie ako kovové, ale sú veľmi odolné a majú klasický vzhľad. Okrem toho, drevené operadlá sa nerozpália na slnku tak ako kovové. Poťah lehátka je z látkového materiálu 100% PES (polyester).

 

Štýl. Lehátka sú rozdelené do modelov podľa ceny, pohodlia a funkčnosti. Farebne je na výber medzi deviatimi farbami a troma kombináciami s pásikavým vzorom. Pri dvoch lehátkach je drevená konštrukcia je morená tmavou alebo svetlou farbou. Na lehátku s klasickým dvojfarebným retro štýlom sa budete cítiť ako na Francúzskej riviére. Lehátka ponúkajú pohodlie a celkovú relaxáciu. Môžete si nastaviť akúkoľvek polohu, natiahnuť sa a odpočinúť si. Veríme, že zo všetkých dostupných štýlov, každý si nájde lehátko podlľa svojho „gusta“. Je z čoho vyberať.

 

Prajeme príjemné chvíle na našom lehátku – www.lehatko.sk

Hodnotenie

Vyberte si ideálne lehátko na oddych
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma