Vyberte si štýlový koberec

Vyberte si štýlový koberec

Chceli by ste vylepšiť to, akým dojmom pôsobí váš domov?

24.05.2018 | Hi Promotion s.r.o. | www.jutex.sk

Vyberte si štýlový koberec

Chceli by ste vylepšiť to, akým dojmom pôsobí váš domov? Nemusíte ho hneď rekonštruovať. Niekedy totiž stačia dekorácie a doplnky, ktoré dokážu s interiérom skutočné zázraky.

Vybrať správny koberec nikdy nebolo jednoduchšie a zároveň náročnejšie ako doteraz. Široká škála rozličných materiálov a vzorov ale akiste uspokojí aj tých najnáročnejších.

Vneste do obývačky modernosť

S moderným kobercom do obývačky miestnosť zmeníte na nepoznanie. Moderné koberce sú poväčšine vyrábané z polypropylénu, ktorý sa vyznačuje pevnosťou a odolnosťou voči plesniam. Patrí medzi lacnejšiu variantu a je nenáročný na údržbu. Moderné koberce sa vyznačujú mnohými vzormi  - od farebných s abstraktnými vzormi, cez geometrické až po tie kvetinové.

Rustikálny nábytok podčiarkne klasický koberec

Zariadenie vášho domova sa skôr nesie v staromódnom štýle? Nábytok a dekorácie môžete doplniť klasickým kusový kobercom. Tieto koberce poväčšine nájdete v rôznych prírodných farbách s geometrickými pravidelnými vzormi.

Na ich výrobu sa používajú rozličné materiály. Polypropylén alebo viskóza, ktorá nežmolkuje, nezachytáva malé smietky a nevytvára sa v nej žiadna statická elektrina. Koberce z viskózy sú tak skoro na nerozoznanie od hodvábu. Ich údržba je však jednoduchšia a cena nižšia.

Do spálne voľte pohodlnosť

Koberec do spálne môže disponovať dlhším vlasom, ktorý je na dotyk omnoho príjemnejší, mäkší a pohodlnejší. Koberce sú vyrobené z polyesteru, ktorý sa používa ako doplnkový materiál na zvýšenie jemnosti kobercov. Odolnosťou prevýši dokonca aj polypropylén. Koberec má schopnosť zachovať si tvar. Vďaka svojej mäkkosti je vhodný tiež ako koberec do kúpeľne.

Aj tu sa vám naskytá množstvo farieb a vzorov, medzi ktorými dominujú hlavne jemné farby ako marhuľová, jemná zelená či prírodná hnedá. Nájdete však aj koberce v odvážnejších farbách – tmavej purpurovej či ostrej červenej.

Hodnotenie

Vyberte si štýlový koberec
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma