Vychutnajte si tohtoročné Black Friday s e-shopom Dedoles

Vychutnajte si tohtoročné Black Friday s e-shopom Dedoles

Black Friday, ktorý k nám zavíta na samom konci novembra, sa opäť blíži a nesie sa v duchu Vianoc a vysokých zliav

21.11.2018 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Vychutnajte si tohtoročné Black Friday s e-shopom Dedoles

Black Friday, ktorý k nám zavíta na samom konci novembra, sa opäť blíži a nesie sa v duchu Vianoc a vysokých zliav. Šialené obdobie, kedy sú obchody plné ľudí, začalo písať svoju históriu už v prvej polovici 20. storočia, kedy dôsledkom krízy obchodníci znižovali svoje ceny viac než len výrazne.

O spoločnosti Dedoles, ktorá ponúka skvelé darčeky nielen na Vianoce

Slovo "Dedo" predstavuje múdrosť, ktorá prichádza len vekom, zatiaľ čo "les" značí slobodný systém v prírode. Nápad sa zrodil v roku 2011 počas letnej dovolenky v hlave zakladateľa Jara Chrapka. Dedoles pôsobí v deviatich krajinách a dosahuje obrat 4,2 milióny eur. Dnes už jeden z najrýchlejšie rastúcich e-shopov s unikátnym oblečením, ktorým vyjadrujú ľudia svoju jedinečnosť a presvedčenia, predstavuje svoje hodnoty, prijíma spoločenskú zodpovednosť a stáva sa spoločnosťou, ktorá sa vpisuje do histórie ako komunita bojujúci za našu planétu a lepší svet. Pretože rovnaké princípy, ktoré platia v prírode, sú platné aj v biznise.

Všetko nájdete pod jednou strechou

Ak hľadáte značky, ktoré vyrábajú produkty a oblečenie z alternatívnych materiálov, výrobnými procesmi šetrnými voči prírode, Dedoles je tým správnym miestom, kde by ste mali začať. Ponúka vám skutočne širokú škálu všelijakých kúskov oblečenia s tými najoriginálnejšieho a najzaujímavejšími motívy. Spolu s e-shopom Dedoles môžete konečne objať svoju neobyčajnosť a ukázať pravé ja.

Kreatívne ekodarčeky na Vianoce

Tip: Veselé ponožky, ktoré rozveselia

Úžasným kúskom sú práve veselé ponožky, s ktorými zaručene nikoho na smrť neunudíte. Hoci sú ponožky odlišné, spolu tvoria dokonalý pár. V ponuke nájdete pánske, dámske a detské ponožky, môžete nimi teda zásobiť celú rodinu. Rovnako ako ostatné značky, aj ponožky ukrývajú svoj vlastný príbeh a význam. Sú totiž spojené so Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ponožky totiž pripomínajú tvar chromozómu. Ich posolstvo sa nám snaží ukázať to, že aj keď sú ľudia s Downovým syndrómom iní, často bývajú zdrojom našej inšpirácie.

Tip: Strieborný prívesok s jantárom Mačka

Hľadáte originálny trendy doplnok, ktorý zažiari na vašej milovanej? Unikátny strieborný prívesok s jantárom vám do života vnesie radosť, šťastie a celú kopu pozitívnej energie.

Black Friday v e-shope Dedoles čaká len na vás a na to, aby vám splnil vaše želanie za naozaj nízku cenu. Už sa nemusíte rozhodovať, či nakúpite podľa svojho vkusu alebo svedomia, Dedoles to vyriešil za vás. Každý jeden darček alebo kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadríte svoje jedinečné JA.

Hodnotenie

Vychutnajte si tohtoročné Black Friday s e-shopom Dedoles
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma